Temperatura spada z dnia na dzień. Jesienna aura zawęża spektrum wyborów dotyczących spędzania wolnego czasu, stylizacji i makijażu. Na szczęście rozwiązanie tych problemów pierwszego świata jest łatwiejsze, niż myślisz. Trend, o którym mowa sprawi, że w niskich temperaturach każda kobieta będzie wyglądała pięknie.

Zielony makijaż oczu został oficjalnie uznany za jeden z najciekawszych trendów w makijażu na 2019 rok. Wizażystka gwiazd RokaelLizama twierdzi, że kolor ten jest wyrazisty i nieco kłopotliwy, ale reprezentuje świeżość i może wyglądać dobrze na każdej kobiecie. To, co najważniejsze to skupienie uwagi na oczach. Pozostałe elementy makijażu powinny pozostać stonowane.

ZOBACZ TEŻ: POWRACA TREND Z LAT 60.! POKOCHASZ MAKIJAŻ CUT CREASE!

Kolor wydaje się trudny do okiełznania, ale to tylko pozory. Kiedy główną rolę odgrywa zielona kredka do oczu, makijaż uzupełnia się rozświetlaczem w kącikach oczu, te stają się pełne blasku i dużo bardziej wyraziste. Oczywiście wskazane są również zielone cienie do powiek. Wystarczy spojrzeć na nowości od Fenty Beauty, Too Faced, a trend ten od razu staje się przejrzysty i zrozumiały.

Kobiety, które na co dzień borykają się z niedoskonałościami lub cieniami pod oczami, powinny pamiętać o odpowiednim przygotowaniu cery. Koloryt skóry należy wyrównać dobrze dobranym odcieniem korektora. W przeciwnym wypadku zielony makijaż oczu uwydatni, to co chciałaby się ukryć. Zwłaszcza sińce pod oczami.

ZOBACZ TEŻ: NOWY TREND W MAKIJAŻU OCZU! PORZUCAMY SYMETRIĘ I CHWYTAMY ZA CIEKAWE ODCIENIE!

Butelkowa zieleń pasuje do każdej karnacji, a jej potencjał w dziedzinie podkreślania oczu jest niezwykły. Wystarczy przyjrzeć się poniższym zdjęciom gwiazd, które zamieszczamy w ramach inspiracji.

Eksperymentowałyście już z tymi odcieniami?