Czasami przeglądając kolejne makijażowe tutoriale i instagramowe zdjęcia można ulec złudzeniu, że istnieje idealna, gładka cera, a każdy z nas może mieć umiejętności makijażowe na poziomie Kardashian.

ZOBACZ TEŻ: OTO DOWÓD NA TO, ŻE INSTAGRAM I RZECZYWISTOŚĆ NIE MAJĄ ZE SOBĄ NIC WSPÓLNEGO

Niestety nie wszystko to okazuje się być prawdą. Podczas gdy niektóre z nas mają naturalny talent do tworzenia makijaży, a smoky eyes potrafią stworzyć w 10 minut, inne nadal poszukują swojego idealnego odcienia podkładu…

A najgorsze jest to, że wraz z wiekiem te poszukiwania mogą się pogłębić. Drobne wypryski zamieniają się w zmarszczki i przebarwienia, a wtedy znalezienie idealnego makijażu jest jeszcze trudniejsze. Nie pomaga w tym też, to że wiele marek kosmetycznych pokazuje swoje nowości na modelkach, którym daleko jeszcze do takich problemów. A w tym przypadku jeszcze trudniej wyobrazić sobie czy konkretny rozświetlacz albo bronzer oby na pewno dobrze sprawdzi się na skórze dojrzałej.

ZOBACZ TEŻ: BLOGERKA POKAZUJE JAK TUSZUJE TRĄDZIK. JEJ SEKRETEM JEST TEN PODKŁAD!

Jedna z makijażystek Callista Lorian postanowiła wyjść naprzeciw tym problemom. W tym celu opublikowała zdjęcia, które pokazują jak niesamowicie może wyglądać makijaż na cerze dojrzałej. Modelką makijażystki była jej mama – a efekt jest po prostu oszałamiający!

To zdjęcie na jej Instagramie doczekało się ponad 300 komentarzy, w których internautki pisały, że jest to dla nich wielka inspiracja do zmian, a wiele z nich prosiło również o tutorial.

A Wam jak się podoba ?