Mogłoby się wydawać, że 100 lat temu świat wyglądał zupełnie inaczej. Cóż, biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, to faktycznie, żyjemy dzisiaj inaczej. Jednak niewiele różniły się od nas tamte kobiety – chciały wyglądać atrakcyjnie, szczupło i seksownie. Już wtedy jak jeden mąż używały podkładów!

ZOBACZ TEŻ: CZYM APLIKOWAĆ PODKŁAD? WSZYSTKO ZALEŻY OD RODZAJU CERY

Portal Allure.com zaprezentował swoim czytelnikom kolejny film z serii ”100 lat…”. Tym razem pod lupą znalazły się podkłady dla kobiet oraz ich 100-letnia historia.

I tak ze streszczonego materiału dowiadujemy się, że już w 1920 roku kobiety nosiły pierwsze podkłady. Panowała jedna zasada w ich przypadku – jeśli go nie widać, to znaczy, że go nie ma. A wtedy płeć żeńska pragnęła bardzo, by było to widoczne. Głównie było to używanie kremu nawilżającego oraz pudru jedno po drugim.

Potem pojawił się kultowy Pan-Cake od Max Factor i wszystkie kobiety straciły dla niego głowę. Z materiału dowiesz się również, który amerykański polityk nieustannie korzystał z pomocy w postaci podkładu oraz co dzięki temu zyskał.

ZOBACZ TEŻ: Sztuka nakładania podkładu

Wiedziałaś, że podkład ma już prawie 100 lat?