Niektórych życie nie rozpieszcza. Dee miała kiedyś kochającą rodzinę, piękny dom i czuła się bezpiecznie, a dziś śpi pod gołym niebem i wygląda jak wrak człowieka. Na pewno nie na własne życzenie. Kobieta sporo wycierpiała i coraz trudniej wrócić jej do normalności. Może uda się to dzięki wizerunkowej przemianie?

Amerykanka musiała uciekać od męża, który okazał się dla niej katem. Jako ofiara przemocy domowej została z niczym, a oprawca wciąż żyje jak pączek w maśle. Jedną z tragicznych pamiątek po tamtych czasach były widoczne braki w uzębieniu.

NAZYWALI JĄ WIEDŹMĄ. PRZESTALI, KIEDY ZOBACZYLI JĄ PO WIZYCIE U MAKIJAŻYSTKI

Straciła je, kiedy ukochany nigdyś mężczyzna wymierzył jej cios prosto w twarz.

Choć Dee bardzo chciałaby o siebie zawalczyć – wszyscy rzucają jej kłody pod nogi. Jest doświadczonym pracownikiem, ale jeśli ktoś ją zatrudnia, to zawsze do najprostszych czynności i wyłącznie na nocną zmianę. Tak, aby ukryć szczerbatą i zniszczoną kobietę przed całym światem.

Na szczęście wreszcie trafiła na dobrych ludzi, którzy postanowili jej pomóc. Nie tylko dostała nową fryzurę i schludne ubrania, ale przede wszystkim – perfekcyjny uśmiech. Klinika dentystyczna, pod której opieką się znalazła, nie wzięła za to ani grosza.

Wystarczyło kilka tygodni, by z bezdomnej przemieniła się w kobietę sukcesu.

To nie tylko zmiana wizerunku, ale całego życia. Z nowym wyglądem Dee wreszcie znalazła pracę i odbudowuje swoją pewność siebie. Mamy nadzieję, że wykorzystała już limit nieszczęścia i teraz będzie już tylko lepiej.

BEYONCE JEST RUDA?! ODWAŻNA ZMIANA!

Szeroki uśmiech daje na to wielką nadzieję.