Neony są gorącym trendem niemal każdego lata – jednak tego roku zawładnęły wakacjami ze zdwojoną siłą. Mogliśmy je zobaczyć nie tylko na paznokciach, czy dodatkach, ale też ubraniach i w makijażu.

Fryzury, dzięki którym będziesz wyglądać młodziej. Dodają uroku!

Szczególnie modne były neonowe eyelinery, czy cienie do powiek, dzięki którym mogliśmy stworzyć iście wakacyjny, festiwalowy look. Niestety, lato zbliża się ku końcowi, co wiąże się z nieuniknioną zmianą trendów. Wszystko wskazuje jednak na to, że neony pozostaną z nami kolejny sezon.

Udowodniła to Priyanka Chopra, pojawiając się w Los Angeles w zjawiskowym neonowym makijażu. Żona Nicka Jonasa postawiła jednak na nieco spokojniejsze połączenie, które idealnie nada się także na jesień.

Priyanka Chopra pokazuje urocze selfie bez makijażu. Widać różnicę?

Wieloletnia makijażystka celebrytki, Pati Dubroff, połączyła neonowy róż z czarnym cieniem do powiek. To oryginalne zestawienie stworzyło piękną oprawę dla oczu modelki, sprawiając, że trudno było oderwać od niej wzrok.

Jesteśmy pewne, że ten makijaż szybko zyska całe grono naśladowczyń, czyniąc połączenie kultowego smoky eye z neonami najgorętszym trendem w makijażu oka tej jesieni.

Prawda, że wygląda pięknie?