Jesteś gotowa na to, by pożegnać się ze swoim tuszem do rzęs? Po obejrzeniu nowego makijażowego triku prosto z TikToka z pewnością Twoja odpowiedź będzie twierdząca. Najnowszy trend szturmem zdobywa popularność na platformie i przekonuje coraz więcej osób do porzucenia tradycyjnej metody na podkręcenie i pogrubienie rzęs.

Lifting rzęs z TikToka

Jeśli nie wyobrażasz sobie codziennego makijażu bez starannie wytuszowanych, przyciemnionych i pogrubionych rzęs, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – wcale nie musisz tego robić. Najnowszy trend z TikToka zapewni Ci taki efekt bez użycia tuszu do rzęs. Cała sztuczka polega na tym, aby zaaplikować odrobinę wazeliny (można użyć także balsamu do ust) na zalotkę. Następnie wystarczy przyłożyć ją do rzęs i delikatnie wyczesać włosy przy użyciu czystej szczoteczki (po tuszu). Efekt? Podkręcone i uniesione rzęsy aż do nieba!

Trend „płaczącego makijażu” dosłownie zalewa TikTok

Wiele dziewczyn, które wypróbowało sztuczkę uważa, że włoski wyglądają bardzo naturalnie, a wazelina pomaga utrzymać podkręcone rzęsy o wiele dłużej. Trudno nie wspomnieć o innych zaletach tej metody. Dzięki użyciu wazeliny nie musimy martwić się o grudki, które czasem pojawiają się podczas użycia tuszu. Nie ma też mowy o rozmazywaniu, a demakijaż przebiega zupełnie bezproblemowo.

@jacquelinekilikita Never wearing mascara again lol #beautyinatik #vaseline #vaselinelashlift #lashlift #beautyhacks #vaselinelashes ♬ Honeypie - JAWNY
@chantelleef This is REVOLUTIONARY. #lashes #hacks #beautyhack #vaseline [email protected] ♬ original sound - Chantelle Fen