Pełny makijaż oczu obejmuje cienie do powiek, eyeliner, tusz do rzęs oraz… kredkę do brwi. To nieodłączny element, który potrafi zupełnie odmienić wygląd, podkreślając spojrzenie i dodając wyrazistości.

Laminowanie brwi. Oto spektakularny trend beauty

Najnowsze trendy w makijażu brwi stawiają na ich naturalny kształt i delikatne podkreślenie. Ciemne pomady odchodzą więc w zapomnienie, a na ich miejscu pojawia się kosmetyk, który na pierwszy rzut oka zupełnie nie kojarzy się z makijażem. Najlepsi styliści i wizażyści sięgają po mydło, dzięki któremu osiągają efekt subtelnego podkreślenia i utrwalenia kształtu.

Mydło do brwi to mikro-trend, dzięki któremu włoski zyskują naturalny, pełny wygląd. To technika, która jest szczególnie polecana do gęstych brwi w stylu XL. Najlepszym wyborem okaże się mydło glicerynowe, ponieważ nie zostawia białego osadu na włoskach.

Ten trik pomoże ci uniknąć efektu przerysowanych brwi

Sam sposób aplikacji jest bardzo prosty. Wystarczy ładnie wyczesać włoski, a następnie nanieść odrobinę mydła na pędzelek i pokryć nim włoski. To także doskonała alternatywa żelu do brwi, której działanie jest tak samo skuteczne.