Lady Gaga znana ze swojego prowokacyjnego stylu bycia, bez dwóch zdań ma umiejętność pozyskiwania uwagi mediów oraz fanów. Metamorfozy nie są jej obce. Lubi szokować, ale tym razem zrobiła to w zupełnie inny sposób. Zdecydowała się na minimalistyczną sesję, a na zdjęciach prezentuje się wprost rewelacyjnie.

Czarno białe zdjęcie opatrzone hasztagiem #AStarIsBorn promuje film Bradley’a Coopera, w którym zagrała piosenkarkę country. W tak naturalnej odsłonie Lady Gaga pokazuje się bardzo rzadko (jeśli w ogóle).

ZOBACZ TEŻ: INTERANAUCI ODNALEŹLI SOBOWTÓRKĘ LADY GAGI! JEST WIERNĄ KOPIĄ PIOSENKARKI?!

Skromny jest nie tylko makijaż, ale i fryzura, którą wykonał Frederic Aspiras. On również zdecydował się na opublikowanie zdjęcia. W opisie podziękował za możliwość współpracy przy projekcie. Na zdjęciu oznaczono również wizażystkę Sarę Tanno, co sugeruje, że to właśnie ona pracowała z piosenkarką na planie filmowym.

Zdjęcie tonie w zachwytach. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii. Niektórzy internauci przyznali, że na zdjęciu nie rozpoznali swojej idolki i nie wyobrażali sobie, że jest aż tak naturalnie piękna. Wygląda na to, że nie tęsknią do starego wizerunku Lady Gagi.

ZOBACZ TEŻ: OBURZENI FANI LADY GAGI OSKARŻAJĄ JĄ O KOPIOWANIE KIM KARDASHIAN! WYGLĄDAJĄ…

Co myślicie o nowej odsłonie piosenkarki?