Millie Bobby Brown to gwiazda, która mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów. Wielką popularność przyniósł jej serial Stranger Things, ale był to dopiero początek jej kariery. Nastolatka oprócz wielkiego talentu aktorskiego, realizuje się również na wielu innych obszarach, niekoniecznie związanych z filmem.

Dwie metamorfozy w ciągu jednego dnia! Millie Bobby Brown przeszła szokującą zmianę wyglądu

Niedawno stworzyła swoją pierwszą linię kosmetyków. Wśród wegańskich perełek ukazały się m.in. produkty do pielęgnacji, ale nie zabrakło również makijażowych nowości. Oprócz stworzenia własnych kosmetyków, Millie Bobby Brown często sama poddaje się spektakularnym metamorfozom. Najczęściej eksperymentując z makijażem. Tak jest też tym razem – młoda gwiazda zachwyciła oryginalnym pomysłem i zainspirowana latami 90. pokazała się w makijażu stworzonym z wyciętych kawałków płyt CD.

Millie Bobby Brown postawiła na doczepy. Wybrała też bardzo dziwny kolor włosów

Za cały projekt odpowiedzialna jest makijażystka Kelsey Deenihan. Kawałki płyty prawdopodobnie zostały przyklejone do twarzy aktorki za pomocą kleju do rzęs. Holograficzny makijaż to nowość, na którą nie zdecydowała się do tej pory żadna inna gwiazda. Jak Wam się podoba taki efekt?