Makijaż to zazwyczaj domena kobiet, ale mężczyźni coraz chętniej wchodzą do przemysłu kosmetycznego i makijażu. Głównie dzięki mediom społecznościowym wielu z nich odkryło swoją pasję i wychodzi im to bardzo dobrze! Poznaj makijażystów, którzy zrobili sporo zamieszania w świecie piękna.

ZOBACZ TEŻ: KOSMETYCZNY KOKTAJL CZYLI JAK MIESZAĆ PRODUKTY, BY STWORZYĆ MAKIJAŻ IDEALNY

James Charles

Wystarczy pobieżna wizyta na profilu tego młodego makijażysty, by przekonać się, że mamy do czynienia z talentem. Uwielbia jasne, kolorowe palety i łączy je z nieskomplikowanymi, ale intrygującymi wzorami. Jamesowi udało się zapewnić nowe, świeże spojrzenie na makijaż. Zgromadził już ponad 13 milionów obserwujących, którzy chętnie przyjmują jego porady dotyczące makijazu za pośrednictwem Instagramu (ma również własne konto na Youtube). A jedną z jego fanek jest też Kylie Jenner.

Manny Gutierrez

Manny wychodzi z założenia, że mężczyźni nie powinni być pomijani w świecie makijażu. Młody makijażysta zdołał przebić się przez falę uprzedzeń i zgromadził na swoim koncie już ponad 4 miliony obserwujących go osób, dzięki zabawnym tutorialom, które regularnie udostępnia na swoim koncie. Manny pokazuje, że makijaż to przede wszystkim zabawa, która nigdy się nudzi.

ZOBACZ TEŻ: KOSMETYKI NA KTÓRYCH PREMIERĘ CZEKAMY W TYM MIESIĄCU! OTO NAJGORĘTSZE Z NICH

Gabriel Zamora

Mieszkający w LA makijażysta z pewnością nie boi się odważnych kolorów. To właśnie za to pokochała go Ariana Grande i Kim Kardashian. Dzięki swoim filmikom na Youtubie i Instagramie Zamora zgromadził już sporą grupę fanów.

Co Wy na to?