W ciągu trzech dekad Jennifer Lopez stała się jedną z najbardziej uznanych na świecie artystek swojego pokolenia. Nie tylko przeszła niezwykłą metamorfozę, odkąd znalazła się w centrum uwagi Hollywood na początku lat 90., ale nadal zachwyca nas swoją nieprzemijającą urodą i talentem. W kultowych stylizacjach Lopez wciąż podnosi poprzeczkę. Żona Bena Afflecka ujawniła niedawno również swoje sekrety makijażowe.

Jennifer Lopez o rozstaniu z Benem Affleckiem. Myślała, że „umrze”

Ujawniła, jak podkreśla kości policzkowe i optycznie wyszczupla twarz. W filmie z serii Sekrety piękna Vogue’a Jennifer Lopez pokazuje, jak utrzymuje nieskazitelną, promienną skórę, a następnie przeprowadza widzów krok po kroku przez makijaż. Po nałożeniu korektora Lopez przechodzi do konturowania, używając kremowej palety Bobbi Brown. „Biorę niektóre z tych ciemniejszych kolorów i je miksuję je. Nie muszę używać tylko jednego”, powiedziała podczas makijażu.

Zdradziła też, że konturując aplikuje produkt nad kością policzkową, co „trochę bardziej unosi twarz”. Nakłada produkt również na czoło i linię żuchwy. Tę technikę konturowania J.Lo nazywa żarówką.

Mój eks opowiada wszystkim niestworzone historie o naszym rozstaniu