Jak powszechnie wiadomo, kobiety często podkradają ubrania z męskiej szafy. A może warto zajrzeć dyskretnie również do jego kosmetyczki? Nie mamy tu na myśli pianki do golenia, której najprawdopodobniej i tak używasz, lecz balsam po goleniu, który od dzisiaj możecie stosować jako… bazę pod makijaż!

Gliceryna, która wchodzi w skład większości balsamów po goleniu, sprawia, że kosmetyk jest tłusty. Dzięki temu świetnie nawilża skórę i sprawia, że idealny makijaż utrzymuje się cały dzień. Wbrew pozorom nie zostawia tłustej powłoki na twarzy oraz nieestetycznych plam.

ZOBACZ TEŻ: WYBRAŁYŚMY 10 KULTOWYCH PALET CIENI DO POWIEK, KTÓRE MUSISZ WYPRÓBOWAĆ W 2018 R.

Pewnie zastanawiacie się co z zapachem. Która kobieta nie lubi męskich perfum? No cóż, zdarzają się wyjątki, ale nie warto panikować. Nutka wyczuwalna jest wyłącznie podczas aplikowania, po paru minutach zapach powinien się ulotnić.

Odpowiedni wybór kosmetyku, nie podrażni i nie uczuli skóry. Co więcej, kosztuje o wiele mniej niż tradycyjna baza. Jeśli aplikujesz bazę tylko od czasu do czasu, świetnie sprawdzi się miniaturowa wersja balsamu po goleniu. Poza tym, kto powiedział, że musisz go kupować. To wspaniała alternatywa w awaryjnych sytuacjach.

ZOBACZ TEŻ: JAK APLIKOWAĆ PODKŁAD, ABY WYGLĄDAŁ NATURALNIE? SIR JOHN UWAŻA, ŻE ROBISZ TO ŹLE

Spróbujecie czy zostaniecie przy klasyku?