Meghan Markle inspiruje miliony kobiet z całego świata. Jej stylizacje, makijaż i fryzury wzbudzają ogólnoświatowy podziw. Niestety tym razem jest odwrotnie. Podczas gali Queen’s Yong Leaders, gdzie wręczano nagrody młodym influencerom, towarzyszyła rodzinie królewskiej i wygląda na to, że zaliczyła pierwszą, poważną makijażową wpadkę.

Stylizacja wyglądała jak zwykle nieskazitelnie. Pudrowa sukienka od Prady, według doniesień mediów, kosztowała niemalże trzydzieści tysięcy złotych. Do kompletu dobrała czarne szpilki i mini torebkę w tym samym kolorze.

ZOBACZ TEŻ: OPINIA PUBLICZNA OBURZONA FAKTEM, ŻE WŁOSY MEGHAN MARKLE NIE SĄ WIATROODPORNE

Naturalne fale księżnej Sussex tym razem nikomu nie zrobiły przykrości. Według internautów wyglądały tak, jak powinny wyglądać włosy księżnej. Kosmki nie opadały niesfornie, a całość prezentowała się wręcz obłędnie. Największą uwagę przykuł makijaż, który według specjalistów był zbyt mocny.

Ciemny makijaż smokey eye, błyszczyk, duża ilość bronzera oraz rozświetlacza, sprawiły, że twarz Meghan nabrała zupełnie innego charakteru. To przeciwieństwo makijażu, który Meghan miała na sobie podczas ślubu i zarazem pierwszy tak mocny makijaż księżnej. Co na to protokół królewski? Tego nie wiemy, jednakże według nas Meghan prezentuje się dużo lepiej w naturalnym wydaniu.

ZOBACZ TEŻ: TA KOBIETA WYGLĄDA JAK MEGHAN MARKLE I KIM KARDASHIAN W JEDNYM!

Co o tym sądzicie?

Meghan Markle w mocnym makijażu zalicza pierwszą wpadkę! Znowu złamała zasady?

Meghan Markle w mocnym makijażu zalicza pierwszą wpadkę! Znowu złamała zasady?