Wygląda na to, że Meghan to kolejna przyszła księżna, na której będą wzorowały się tysiące kobiet z całego świata. Zwłaszcza że charakterem (wiele wskazuje na to, że nawet charakterkiem), różni się od pozostałych członków rodziny królewskiej. Do pałacu wniosła dużo świeżości, a jej stylizacje, makijaż i fryzura rozgrzewają media do czerwoności.

ZOBACZ TEŻ: SEKRET WŁOSÓW MEGHAN MARKLE! WIEMY, JAK PRZYSZŁA KSIĘŻNA DODAJE IM OBJĘTOŚCI!

Makijaż modny w latach 90. powrócił do łask i jak widać, nie boi się go nawet Meghan Markle. Biorąc pod uwagę jej ostatnią, niewielką wpadkę modową, połączenie transparentnego błyszczyka i niebieskich cieni do powiek jest dość zachowawcze. Trzeba jednak przyznać, że usta podkreślone błyszczykiem wyglądają naturalnie i elegancko, a to zawsze robi na nas ogromne wrażenie.

Meghan uwielbia błyszczyki, a one uwielbiają ją. Wyglądają na niej niezwykle subtelnie, a to bez dwóch zdań pasuje do królewskiej estetyki. Błyszczyki połączone z błękitnymi odcieniami cieni do powiek wywołują w nas nostalgię, tym bardziej że takie zestawienie uwielbiała także kochana przez miliony księżna Diana. Lady Di nie rozstawała się z niebieskimi cieniami do powiek, czy właśnie dlatego Meghan także je uwielbia?

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE – STYLIZACJE INSPIROWANE STYLEM PRZYSZŁEJ KSIĘŻNEJ! (FOTO)

Podoba się Wam?

. . According to the British/international press, preparations have begun for the royal wedding of Prince Harry and his fiancée Meghan. Meghan Markle l will undergo comprehensive royal training like her predecessors. of British princesses, Meghan will be an individual head of the Royal British Family and will represent the royalty in public, official events وفقًا لما تنشره الصُحف البريطانية/ العالمية، فقد بدأت التحضيرات للزفاف الملكي للامير هاري وخطيبته السيدة ميغان. وستخضع السيدة ميغان ماركل للتدريّب الملكي الشامل كسابقيها من الاميرات البريطانيات، ستكون ميغان من فردًا رئيسًا في الاسرة البريطانية المالكة وستمثل العائلة الملكية في الاماكن العامة، والمناسبات الرسميّة 📜🌿 .

Post udostępniony przez Meghan Markle – ميغان ماركل (@meghan.arabic)

So happy for Harry and Meghan ❤️

Post udostępniony przez Princess Diana and Kate (@princessdianaandkate)

Meghan Markle upodabnia się do Diany?! Jak wygląda w makijażu w stylu lat 90.?

Meghan Markle upodabnia się do Diany?! Jak wygląda w makijażu w stylu lat 90.?

Meghan Markle upodabnia się do Diany?! Jak wygląda w makijażu w stylu lat 90.?

Meghan Markle upodabnia się do Diany?! Jak wygląda w makijażu w stylu lat 90.?