Przy tak rzadkim kolorze oczu wypróbowanie różnych palet barw do makijażu będzie fantastycznym doświadczeniem. Zmiana koloru cienia do powiek lub nawet eyelinera jest dość typowa, ale zmiana koloru tuszu do rzęs wynosi makijaż na nowy poziom. Trzymanie się czarnego lub brązowego tuszu do rzęs to wyrządzanie krzywdy zielonym oczom. Brązowy tusz do rzęs może być niedocenionym bohaterem w przypadku niektórych kolorów oczu, ale nie ma potrzeby zamykania się tylko w jednym kolorze. Przetestuj następujące kolory tuszu do rzęs, aby jak najlepiej wykorzystać swój kolor oczu.

Wzmocnij kolor, dodając więcej zieleni

Pierwszym kolorem tuszu do rzęs, który podkreśli Twoje zielone oczy, jest kolor, który już znasz. Zgadza się, aby twoje zielone oczy były widoczne, powinnaś spróbować zielonego tuszu do rzęs. Wiemy, co myślisz. Znalezienie tuszu do rzęs w kolorze czarnym jest łatwe. Ale znalezienie zielonego tuszu do rzęs? To będzie trudna praca, ale naprawdę warto ją wykonać.

Fiolet uzupełnia zielone oczy

Nie masz dość jasnych i odważnych kolorów? Fiolet i zieleń znajdują się po przeciwnych stronach koła kolorów, co czyni je kolorami uzupełniającymi. Noszenie fioletowego tuszu do rzęs może być onieśmielające, ale zdecydowanie możesz dopasować go do reszty makijażu, używając podobnych kolorów. Używaj fioletowego cienia do powiek i fioletowego eyelinera, aby uzyskać jednolity wygląd.

Sylwia Przybysz zdradza, jak łączy pracę z opieką nad dziećmi. „Nie jesteśmy tym przytłoczeni”

Sonda

Fryzury dla mocnych rysów twarzy

Czy w wyborze fryzury kierujesz się kształtem swojej twarzy?