Powiedzmy to sobie szczerze. Dobranie idealnego koloru podkładu jest łatwe, ale tylko w teorii. Ile razy kupiłaś zbyt ciemny, zbyt żółty lub zbyt jasny podkład? Jeśli należysz do grupy osób, które nadal nie wiedzą, jaki numer podkładu zapewnia im perfekcyjne krycie bez tworzenia maski, koniecznie zapoznaj się z produktem, o którym ostatnio głośno w sieci. Niebieski podkład to odpowiedź na nieudany makijaż.

Zacznijmy od pewnej rekomendacji. TikTokerka Rose Siard pokazała niebieski podkład na jednym ze swoich filmów instruktażowych. Film stał się tak popularny, że później pokazywała go jeszcze w zupełnie odmiennych kontekstach. Wygląda na to, że odkryła całkiem ciekawy kosmetyk. Podkład ma niebieski kolor i jest produktem, który wyrównuje KAŻDY odcień fluidu (zresztą jak się później przekonacie nie tylko fluidu). W celu udowodnienia jego skuteczności, dziewczyna aplikuje na skórę twarzy zbyt żółty podkład. Później ten sam zły odcień miesza na dłoni z podkładem niebieskim i taką miksturę aplikuje na skórę. Zamienia zły odcień w naturalny, idealnie dopasowany kosmetyk.

Najnowszy trend to przepis na idealny makijaż dla minimalistek. Jak wygląda?

 

Sonda

Podkład

Zdarzyło ci się kupić zbyt żółty podkład?

@roseandben

Have you tried this?! 😱😱 #viralmakeup #makeuptutorial

♬ original sound – Rose Siard

Kosmetyk, o którym mowa naprawia nie tylko podkład w płynie. Tylko spójrzcie na pozostałe filmy Rose. To najlepsza rekomendacja na skuteczność tego produktu.

@roseandben

This was fun, but not for everyday 😊💙 Blue cancels orange 🍊 💙#makeuptutorial #viralmakeup

♬ original sound – Rose Siard

@roseandben

Reply to @miraculousmyia Would you try this?! 🧐💙🧡 @lagirlcosmetics #viralmakeup #makeuptutorial

♬ original sound – Rose Siard

@roseandben

Reply to @rhiaanaleigh Can’t find the perfect 🫒 undertone foundation?? #viralmakeup #makeuptutorial

♬ original sound – Rose Siard

Przerażające, co zostaje na rzęsach po demakijażu. Jest sposób, aby temu zaradzić