Reszta świata może nadal zastanawiać się, co skrywa kosmos, ale Milk Makeup już opracował dokładną analizę kosmicznej formuły. Sprawia, że wielbicielki kosmicznych przestrzeni wkrótce będą mogły przenosić je na twarz. Oczywiście wszystko za pomocą magicznego makijażu. Najnowszy holograficzny odcień Stardust jest dostępny na rynku!

ZOBACZ TEŻ: DIAMENTOWY ROZŚWIETLACZ OD TOO FACED PODBIJA INSTAGRAM! (FOTO)

To najnowsze kolory w kolekcji rozślwietlaczy. Po premierze ulubionych przez fanki rozświetlaczy Supernowa i Mars marka proponuje właśnie Stardust. Produkt kosztuje 28 dolarów i można go kupić online.

Podobnie jak jego poprzednicy, rozświetlacz ma podkreślać kości policzkowe, oczy, usta i ciało. To wszystko za pomocą jednego dozownika! Roświetlacz jest w pełni wegański, czyli wolny od okrucieństwa! Jest bezglutenowy i z pewnością pomoże Ci lśnić tak jasno, jak twoja ulubiona konstelacja.

ZOBACZ TEŻ: ROZŚWIETLACZ ZA 20 ZŁOTYCH ROBI TAKI GLOW, ŻE CHCĄ MIEĆ GO WSZYSTKIE DZIEWCZYNY!

Składniki obejmują proszek meteorytowy, perły półmroku i olej kokosowy. Do tego masło mango i olej z awokado. Bardzo ważne, że wszystkie składniki nie tylko upiększają, ale także odżywiają skórę. Dodatkowo jego formuła jest łatwa w użyciu: wystarczy przesunąć stardustem po policzkach, a następnie wetrzeć go palcami. Jeśli chcesz uzyskać blask supernowej, po prostu rozetrzyj rozświetlacz wszędzie. Połącz Stardust z innymi produktami inspirowanymi kosmosem -szminkami MAC czy kolekcją Fenty Beauty Galaxy.

Co myślicie o takim makijażu?