Marcelina Zawadzka jako jedna z niewielu laureatek konkursu piękności potrafiła przekuć swoje pięć minut w prawdziwą karierę, stając się jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych.

Marcelina Zawadzka pozuje w czarnych lokach mówiąc, że to jej wymarzona fryzura

Celebrytka chętnie także pojawia się na ściankach, gdzie zachwyca nie tylko urodą, ale i efektownymi, przemyślanymi stylizacjami. Tak też było i tym razem. Prezenterka na gali Kobieca Marka Roku, podczas której prezenterka została wyróżniona nagrodą w kategorii Osobowość Telewizyjna, pojawiła się w kolejnej oryginalnej kreacji, skupiając na sobie całą uwagę fotoreporterów.

Piegi i aparat na zębach?! Marcelina Zawadzka w zupełnie nowym wydaniu!

Zawadzka postawiła na bardzo modny w tym sezonie klasyczny garnitur, który uzupełniła szpilkami, muchą i efektownym makijażem. I to właśnie ten ostatni element stylizacji najbardziej zapadał w pamięć.

Zastąpią spinki do włosów. Oto najmodniejszy dodatek tej zimy

Prezenterka zdecydowała się na oryginalną instalację z pereł, którą umieściła tuż pod oczami. Ozdoba dodała lookowi romantyzmu i wiele kobiecości, przełamując w ten sposób dość męską stylizację. Całość prezentowała się naprawdę ciekawie, a obok Zawadzkiej nie można było przejść obojętnie.

Jesteście na tak? Czy tym razem już przesadziła?