Makijaż wykonany drogimi kosmetykami i ubrania z najnowszych kolekcji dodają urody, ale nie są priorytetem na męskim wykazie cech kobiecego wyglądu, które sprawiają, że na nasz widok tracą głowę. Mężczyźni to wzrokowcy, którzy wbrew pozorom zwracają uwagę na drobne szczegóły. To one w dużym stopniu mówią im, z jaką kobietą mają do czynienia.

Facetów pociągają zmysłowe i kuszące kobiece zapachy, ale nie lubią, gdy stężenie perfum jest tak duże, że aż szczypie ich w nosie. Zwróć uwagę na to ile razy się spryskujesz. Większy efekt przyniesie jeśli naniesiesz odrobinę zapachu w odpowiednie miejsca – za uszami i na nadgarstkach, niż gdy spryskasz całe ubranie.

ZOBACZ TEŻ: ZAPACHY NA WIOSNĘ, KTÓRE POLECAMY. NASZE TOP 11 (FOTO)

Perfekcyjny manicure to wizytówka kobiety. Jednak nie wystarczy mieć na paznokciach hybrydę w najmodniejszym kolorze. Mężczyźni zwracają uwagę również na skórki wokół paznokci, jeśli są poszarpane i nadgryzione, to zdecydowanie wpływa na twoją niekorzyść.

Lakier do włosów pomaga nam ujarzmić niesforne kosmyki, ale nie warto go nadużywać. Przesadnie utrwalona fryzura wygląda sztucznie i niezbyt zachęca do dotykania. Mężczyźni wolą, gdy kobieta ma miękkie i puszyste włosy.

ZOBACZ TEŻ: TECHNIKA STRZYŻENIA, KTÓRA NADAJE OBJĘTOŚCI BEZ KONIECZNOŚCI SKRACANIA WŁOSÓW!

Źle dobrany podkład potrafi popsuć każdy make up. Faceci może i nie znają sie na kosmetykach, ale potrafią dostrzec, gdy Twoja twarz bardziej przypomina maskę, niż naturalny makijaż. Przyjrzyj się w dziennym świetle swojej twarzy i zmień odcień, jeśli zauważysz, że kosmetyki zbyt mocno różni się od koloru Twojej skóry.

My kobiety lubimy mieć miękkie dłonie, dlatego nawet kilkanaście razy dziennie sięgamy po krem. Nie ma w tym nic złego, ale jednak często zdarza nam się przesadzić z ilością kosmetyku, przez co nasze dłonie nie tyle są nawilżone, co po prostu tłuste. Mężczyźni czują dyskomfort dotykając przesadnie nakremowanego ciała.

ZOBACZ TEŻ: TO OFICJALNE! PRYSZNIC TYLKO WIECZOREM, NIGDY RANO!

Dorzucicie coś do tej listy, dziewczyny?