Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie korzystała z zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Przez epidemię koronawirusa salony kosmetyczne zostały zamknięte i wiele celebrytek musiało zrezygnować z takich metod upiększania. Perfekcyjna zdradziła, że na razie nie ma zamiaru wracać do sztucznych rzęs.

Małgorzata Rozenek-Majdan rezygnuje z przedłużania rzęs

Odrost na głowie, połamane paznokcie, czy właśnie brak sztucznych rzęs – z tym zmagają się obecnie wszystkie kobiety, które lubiły nieco podrasować swoją urodę korzystając z pomocy profesjonalistów.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o swoim makijażu. Uwielbiamy te kredki do brwi!

Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek, u której po sztucznych rzęsach nie został nawet ślad. Co ciekawe, otrzymuje wiele komplementów z tego powodu.

Nie wiem czy wróci Pani do przedłużania rzęs, ale teraz w bardziej naturalnej wersji, wyglada Pani po prostu cudnie. Świeżo, młodo, uroczo. Może być to też zasługa ciążowego glow. ?Ja też mam teraz przerwę i biję się z myślami. Trochę za nimi tęsknie, ale też znajduję plusy, np przy swobodnej pielęgnacji twarzy bez omijania powiek i bez szczypiących oczu – napisała jedna z obserwatorek.

Małgorzata Rozenek ma różowe włosy. Wybrała też bardzo oryginalną fryzurę

Małgorzata odpowiedziała, że rezygnuje na jakiś czas z zabiegu ze względu na wygodę i zbliżające się obowiązki po porodzie.

 Właśnie wczoraj zdecydowałam, że na jakiś czas odstawiam rzęsy, bo i tak niedługo rodzę, a później nie będę miała czasu uzupełniać, wiec teraz regeneracja, a komfort przy pielęgnacji buzi… bezcenny.

 Odezwały się inne internautki:

Te sztuczne rzęsy są paskudne. 100 razy lepiej Pani wygląda teraz.

Ale ślicznie i tak naturalnie. Jak młodo!!!

Ale Pani ładnie bez sztucznych rzęs ❤️

Myślicie, że przez te tygodnie spędzone w domu, bez korzystania z usług kosmetyczek, gwiazdy wrócą do bardziej naturalnego wyglądu?