Eve Pearl to żywa legenda, za Oceanem uznawana za guru w dziedzinie makijażu. Amerykanki z niecierpliwością wyczekują na każde kolejne jej wystąpienie w telewizji, czy też jakąkolwiek publikację. I mają ku temu powody.

Eve przez wiele lat pracowała dla teatru na Broadwayu, zajmując się charakteryzacją artystów. Pięciokrotnie otrzymała nagrodę Emmy za pracę na planie filmowym. Obecnie zajmuje się wizażem gwiazd, a także aktywnie promuje zamianę skalpela na dobrze wyposażoną kosmetyczkę, przy okazji promując własną linię kosmetyków kolorowych, które można zakupić tutaj.

W 2004 roku ukazała książka jej autorstwa, „Plastic Surgery Without The Surgery”. Wydawnictwo to stało się w USA bestsellerem, a tysiące kobiet codziennie korzysta z porad w nim zawartych, aby osiągnąć „Efekt Perły” (ang. The Pearl Effect).

Poniżej możecie zobaczyć kilka niewiarygodnych metamorfoz, za którymi stał nie kto inny, jak właśnie Eve Pearl. W filmikach wizażystka demonstruje najpopularniejsze triki makijażowe. Przydatna będzie znajomość angielskiego, chociaż niekoniecznie – wystarczy popatrzeć.

Zmiana kształtu nosa

Triki z ustami

Maskowanie niedoskonałości cery

Przyklejanie sztucznych rzęs

Powiększenie piersi makijażem

Odchudzanie makijażem

Pełne demonstracje