Publikujemy kolejny makijaż konkursowy. Termin zgłoszeń minął, teraz pozostaje oglądać, oceniać i głosować. Zwiększamy jednak tempo – ponieważ wręcz zasypałyście nas swoimi makijażami, codziennie będziemy ich publikować nieco więcej. Na końcu pojawi się podsumowanie, w którym będzie można porównać nadesłane prace. Tutaj można przeczytać zasady konkursu.

Wiosenny makijaż w kolorze niebieskim

Przypominamy, że głosować można na makijaż wciskając przycisk „Lubię to!”.

Głównym założeniem było stworzenie makijażu wiosennego, świeżego, ale nie rozmydlonego. Głównym akcentem miały być bardzo mocno podkreślone rzęsy, oraz rumiane policzki i roświetlona cera, czyli bardzo kobiecy, romantyczny makijaż. Polecam go raczej na specjalną okazję, w wersji dziennej radziłabym zrezygnować z koloru na powiece i wklejonych rzęs, samo zaróżowienie policzków i rozświetlenie cery w zupełności wystarczy.

Makijaż w stylu lat 60.

1. Na twarz nałożony został podkład oraz puder, brwi zostały lekko przyciemnione kredką.

Makijaż w stylu lat 60.

2. Po kolei na powiekę została położona baza Urban Decay Eden, łososiowy cień na środku powieki, a w wewnętrznym kąciku i pod łukiem brwiowym waniliowy pigment. Następnie namalowana została kreska czarnym eyelinerem, wklejone kępki rzęs i na tym etapie zdecydowałam się dodać odrobinę żywych kolorów w wew. kąciku oka- żółtego, pomarańczowego i różowego cienia z palety Acid Sleek.

Makijaż w stylu lat 60.

3. Policzki podkreślam dosyć intensywnie łososiowym różem, a na kości policzkowe nanoszę rozświetlacz.. czego niestety aparat nie uchwycił.

Makijaż w stylu lat 60.

4. Maluję usta kredką w kolorze pokrewnym do naturalnego koloru ust, taką matową wersję lubię najbardziej. Dla osób lubiących połysk pokazuję wersję z błyszczykiem.

Makijaż w stylu lat 60.