Kiedy wchodzimy w druga połowę zimy (czyli wszystko to, co zaczyna się po świętach i sylwestrze) zaczyna robić się trochę nudno. Na dworze jest ciągle zimno i szaro, a taka aura nie za specjalnie sprzyja jakiejkolwiek kreatywności…

Kiedy lato wydaje się być zupełnie poza zasięgiem niestety nie możemy zmienić naszych ciuchów, ale możemy trochę pokombinować z codzienną rutyną w makijażu!

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYSZ W EFEKT TEGO MAKIJAŻU. KOBIETA WYGLĄDA CO NAJMNIEJ 10 LAT MŁODZIEJ

Ale zanim zaczniemy makijażowe eksperymenty przed lustrem dobrze jest zaczerpnąć garść inspiracji! I nie martw się nie chodzi o żadne drastyczne zmiany. Po prostu zajrzyj na te profile i zabaw się kolorem – wypróbuj odcień, którego zazwyczaj unikasz, kiedy sięgasz po paletkę cieni albo zmień kolor rumieńca, który używasz już od kilku sezonów. Te drobne zmiany nie zabiorą Ci zbyt wiele porannego czasu, ale mogą zupełnie odmienić Twój wygląd.

Celine Bernearts

Na tym profilu nie jest nudno! Celine przekonuje, że makijaż to coś więcej niż klasyczna czerwień na ustach i smoky eyes. Na jej profilu znajdziesz przede wszystkim dużo zabawy z kolorowym eyelinerem i ciemnym makijażem oczu.

Pat McGrath

Widziałyście rzęsy, które stały sie głównym elementem makijażu Valentino Couture? To właśnie ta Pani odpowiada za najbardziej spektakularne makijaże, które rządzą na największych wybiegach mody. Na instagramowym profilu Pat publikuje zdjęcia i filmiki zza kulis pokazów i chociaż nie zawsze jej makijaże nadają się do noszenia na co dzień, to właśnie ona przekonuje kobiety, by czasem zrezygnowały z matowej szminki na rzecz błyszczyków.

ZOBACZ TEŻ: Mają piękne buzie i…. fatalny makijaż! 12 dziewczyn oszpeconych przez kosmetyki

Lisa Eldridge

Jeśli jesteś fanką makijażu z pewnością już kiedyś spotkałaś się z profilem @lisaeldridgemakeup. Jej porady dotyczące podkładu, korektora i nakładania cieni są szczególnie pomocne dla początkujących. A jej Instagram to kopalnia inspiracji jeśli chodzi o mody i łatwy do zrobienia wygląd na co dzień. Trochę pasteli i matu, i oczywiście nie zabraknie tu też monochromatycznego makijażu.