Jedna z wiosennych kolekcji kosmetyków kultowej marki Make Up Forever na ten rok okazuje się być utrzymana w bardzo letnim klimacie. Dlaczego? Kosmetyki mają kreować wrażenie sztucznej opalenizny i to niekoniecznie delikatnej.

W ramach Bronze Makeup Collection MUFE oferuje pudry i kredki do makijażu o mocno metalicznym połysku, wypełnione iskrzącymi drobinkami. Dostępne w odcieniach miedzi i złota pomagają stworzyć wrażenie opalonej już skóry, za czym po zimie pewnie wiele kobiet zatęskni. Trzeba jednak wprawnej ręki, aby z użyciem tak mocno metalicznie błyszczących kosmetyków wyczarować makijaż odpowiedni na wiosnę.

Kolekcja dostępna będzie w sprzedaży już od 28 stycznia.

MUFE Bronze Makeup Collection

MUFE Bronze Makeup Collection

MUFE Bronze Makeup Collection
Gold Glitter Powder to puder o właściwościach pigmentu dostępny w odcieniu złotym i miedzianym. Drobno zmielony kosmetyk można używać w charakterze cienia do powiek, rozświetlacza czy bronzera na twarz i ciało, a także dodawać go do innych kosmetyków jak: błyszczyki, lakiery do paznokci, balsamy do ciała czy żel do włosów.

MUFE Bronze Makeup Collection
Kohl Pencil to bardzo delikatna kredka do oczu z drobinkami, dostępna w dwóch odcieniach. Jest tak miękka, że można jej używać jako cienia do powiek.

MUFE Bronze Makeup Collection
Crystal Diamond Glitter Powder to brokat kosmetyczny, który może być używany na ciele, twarzy, a nawet na powiekach.