Makijaż powinien korygować drobne niedoskonałości i podkreślić to, co w naszej urodzie najlepsze. Niestety istnieje wiele pułapek, które zamiast uroku, dodają nam lat i sprawiają, że wyglądamy mniej korzystnie.

Jednym z największych kłopotów jest dopasowanie podkładu. Powinien on ładnie wygładzić i  wyrównać koloryt skóry. Niestety znalezienie idealnego odcienia wcale nie jest tak prostym zadaniem.

Magda Pieczonka o makijażowych wpadkach

Magda Pieczonka postanowiła zmierzyć się z największymi makijażowymi wpadkami. Na własnej skórze pokazała jakich błędów unikać, by makijaż wyglądał świeżo i promiennie.

Magdalena Pieczonka zdradza podstawy makijażu

Dziewczyny, w dzisiejszych czasach dążymy do perfekcji, idealnego makijażu… – jednak czasami „coś” pójdzie nie tak…
Mowa tu o popełnianych błędach, bardzo często widocznych na ulicy…
Które najczęściej przyciągają nasz wzrok? Źle dobrany, za ciemny odcień podkładu – twarz, która odcina się od reszty ciała nie wygląda dobrze. Nieodpowiednio dobrane i źle przyklejone rzęsy. Źle nałożony rozświetlacz
🏼Brwi – zbyt cienkie i wyrysowane
Nieroztarta czarna kreska na linii wodnej która sprawia, że zmniejszamy oko
Pamiętajmy, że zasada MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ jeszcze nikomu nie zaszkodziła, z pewnością w makijażu

Nowość: na rynku pojawiły się kosmetyki do makijażu idealne dla kobiet o drżących dłoniach

Makijażysta gwiazd pokazała dwie wersje makijażu – poprawną i błędną, by lepiej pokazać różnice między nimi i przestrzec dziewczyny przed podobnymi wpadkami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziewczyny, w dzisiejszych czasach dążymy do perfekcji, idealnego makijażu… - jednak czasami „coś” pójdzie nie tak… 👎🏻😟 Mowa tu o popełnianych błędach, bardzo często widocznych na ulicy… Które najczęściej przyciągają nasz wzrok? ☝🏼Źle dobrany, za ciemny odcień podkładu - twarz, która odcina się od reszty ciała nie wygląda dobrze. ☝🏼Nieodpowiednio dobrane i źle przyklejone rzęsy. ☝🏼Źle nałożony rozświetlacz ☝🏼Brwi - zbyt cienkie i wyrysowane ☝🏼Nieroztarta czarna kreska na linii wodnej która sprawia, że zmniejszamy oko Pamiętajmy, że zasada MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ jeszcze nikomu nie zaszkodziła, z pewnością w makijażu 😊 Która stronę wybieracie?

Post udostępniony przez Magda Pieczonka (@magdapieczonkamakeup) Lut 29, 2020 o 8:29 PST