Niesamowita kariera Madonny trwa od dziesięcioleci. Kochana przez miliony, ani myśli o zakończeniu kariery. Regularnie koncertuje, nagrywa płyty oraz dba o swoich fanów.

W dobie Internetu najlepszym sposobem na zaspokojenie ich potrzeb (poza dostarczaniem muzyki), jest dzielenie się relacjami z codziennego życia. A jest się z kim dzielić. Tylko na Instagramie piosenkarkę obserwuje ponad 10 milionów osób!

ZOBACZ TEŻ: KIM PRZEFARBOWAŁA WŁOSY, BO CHCIAŁA WYGLĄDAĆ JAK MADONNA

28 lutego legenda muzyki pop zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie twarzy. Dla tych, którzy choć jeszcze trochę odróżniają rzeczywistość od fikcji, zrozumiałe jest, że fotografia dość mocno mija się z prawdą. Wyretuszowana skóra niemalże 60-letniej piosenkarki wpędziła w kompleksy niejedną kobietę.

Od opublikowania zdjęcia na Instagramie minęło zaledwie kilka godzin. Wieczorem paparazzi wykonali jej inne zdjęcia, kiedy opuszczała jeden z nowojorskich klubów. Ku zdziwieniu wszystkich kobieta jest nie do rozpoznania. Zniknęły filtry, pięknie ułożone włosy w kolorze szampana oraz porcelanowa skóra. Kurtyna opadła.

ZOBACZ TEŻ: DONATELLA O MADONNIE DLA VERSACE: NIE BYŁO RETUSZU!

Madonna w czarnej stylizacji próbowała ukryć twarz pod przeciwsłonecznymi okularami. Niestety paparazzi byli szybsi. Co o tym myślicie?

Madonna opublikowała selfie na Insta. Później sfotografowano ją bez makijażu...

Madonna opublikowała selfie na Insta. Później sfotografowano ją bez makijażu...