Kiedy oglądamy zdjęcia toaletek, bardzo często naszą uwagę przykuwają przepiękne, oświetlone lustra. Jednak nie musisz mieć toaletki, aby posiadać idealne lustro do makijażu.

Królowa życia Laluna pokazała się bez makijażu! To rzadki widok

Lustro do makijażu

Idealne lustro do makijażu to takie, które jest bardzo dobrze oświetlone. Dzięki żarówkom, rozłożonym równomiernie wokół tafli, jesteśmy w stanie dostrzec najdrobniejsze szczegóły naszego makijażu i naszej cery. To sprawia, że możemy idealnie się pomalować, bez żadnych niedociągnięć. W końcu jedną z podstaw idealnie wykonanego makijażu jest dobre oświetlenie.

Lustro do makijażu z girlandą

Jeśli masz swoje ukochane lustro, które nie posiada dobrego oświetlenia, a nie chcesz go wymieniać na inne, idealnym rozwiązaniem będzie girlanda świetlna, którą możesz kupić oddzielnie i przymocować do tafli. W ten sposób nie musisz wyrzucać ukochanego mebla, które będzie spełniało swoją rolę perfekcyjnie.

Lustro do makijażu: girlanda z Lidla

Lidl po raz kolejny kieruje swoją ofertę do fanek makijażu. Od 15 czerwca do swojej oferty wprowadził girlandę świetlną LED, która pomoże rozwiązać problem złego oświetlenia przy lustrze. Możesz ją albo zawiesić na ramie lustra, albo wokół niego. Jednakże nie musisz się ograniczać, lampki posiadają kilka intensywności świecenia, dzięki czemu mogą również zrobić w pomieszczeniu niesamowity klimat, idealny do siedzenia wieczorem przy komputerze lub przy oglądaniu filmu. Wtedy, zamiast wokół lustra, warto ułożyć girlandę w innym miejscu.

Od szarej myszki do influencerki. To nie jest dzieło chirurga, ale makijażysty

Inne opcje girlandy z Lidla

W girlandzie, która jest dostępna w Lidlu, możemy nie tylko kontrolować intensywność światła, lecz także jego barwę. Posiada trzy warianty: ciepłą, zimną i neutralną biel. Składa się ona z dziesięciu lampek, a w zestawie dołączone są podkładki klejące, dzięki którym umieścisz girlandę w wybranym miejscu. Jej koszt to 69,90 zł! Jak Wam się podoba?

Lustro do makijażu źródło: Materiały prasowe