Lush to marka, specjalizująca się przede wszystkim w tworzeniu rewelacyjnych kolorowych kuli do kąpieli. Ich oferta jest oczywiście znacznie szersza – znajdziecie w niej m.in. mnóstwo bardzo dobrych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Brytyjska marka idzie o krok dalej i tworzy podkłady, które być może zrewolucjonizują podejście do makijażu.

ZOBACZ: LUSH PREZENTUJE BOMBĘ DO KĄPIELI W KSZTAŁCIE ŻÓŁWIA, KTÓRA… MA GŁĘBSZY SENS!

Co zaskakuje na pierwszy rzut oka? Przede wszystkim ilość dostępnych odcieni. A tych jest aż 40, dlatego istnieje bardzo duża szansa, że każda kobieta znajdzie ten idealny. Po drugie – forma. Podkładu wyglądają jak gąbeczki do makijażu. Albo może jak jajko umieszczone na specjalnej rączce lub „patyczku”.

Lush walczy z plastikowymi opakowaniami i to pewnie dlatego podkład ma właśnie taką formę. Slap Sticks to produkt, który z pewnością sprawdzi się u posiadaczek skóry suchej lub normalnej – w składzie znajdziemy aż 45% olejku kokosowego, olej arganowy. Jak na nasz gust – brzmi to trochę zbyt ciężko, ale możliwe, że się mylimy.

Niestety jest to produkt z edycji limitowanej i można będzie go kupić zaledwie przez miesiąc. Dostaniecie go od 6 lipca.

ZOBACZ: POWODY, PRZEZ KTÓRE TWÓJ MAKIJAŻ NIE WYTRZYMUJE DO KOŃCA DNIA

Skusiłybyście się na ten wegański kosmetyki?

Lush prezentuje kolekcję... podkładów! Ogromny wybór kolorów i...

Lush prezentuje kolekcję... podkładów! Ogromny wybór kolorów i...

Lush prezentuje kolekcję... podkładów! Ogromny wybór kolorów i...