Wyposażone są m.in. w mebelki, windy, zjeżdżalnie, schody czy oświetlenie LED. Przekonaj się, co mogą skrywać współcześnie projektowane domki dla lalek.

Luksusowy drewniany domek dla lalek z wyposażeniem i oświetleniem LED

Duże domki drewniane dla lalek zachwycą rodzeństwo, posiadaczki przestronnego pokoju, a także dziewczynki, które mają już swoje ulubione duże laleczki. Domek taki może skrywać m.in. kilka pięter, taras, dach, niezależne pomieszczenia z pełnym wyposażeniem, schody i poręcze oraz podświetlenie LED. Wśród dodatków można znaleźć takie cuda, jak stolik z krzesłami, zestaw wypoczynkowy ze stoliczkiem kawowym, regał kuchenny z otwieranymi szafkami, toaletkę z siedziskiem, wyposażenie łazienkowe, łóżko piętrowe, a nawet elementy dekoracyjne, jak lampka czy konik na biegunach. Dodatki wykonywane są często ręcznie w pełni z litego drewna. Kupując drewniany domek dla lalek z wyposażeniem i laleczkami w zestawie, dziecko może od razu rozpoczynać zabawę. Nie trzeba już niczego dokupywać.

Drewniany domek dla lalek z oświetleniem LED i pełnym wyposażeniem

Willa dla lalek kryjąca z tyłu… zabawkową kuchnię

Fenomenalną propozycją do pokoju zamieszkiwanego przez rodzeństwo w różnym wieku albo przez dziewczynkę i chłopca, jest drewniana budowla, która łączy w jednym produkcie zabawkową kuchnię oraz 3-piętrową willę dla lalek. Producenci zabawek coraz częściej tworzą zabawki wielofunkcyjne, które zaspakajają zróżnicowane i zmieniające się potrzeby małych użytkowników. Dzięki hybrydowej konstrukcji starsza dziewczynka otrzymuje drewniany domek dla lalek z wyposażeniem. Gdy będzie się bawić, jej mała siostrzyczka lub młodszy braciszek może oddawać się kuchennym eksperymentom w zabawkowej kuchni. Ciekawie zaprojektowane domki dla lalek typu 2 w 1 oferowane są przez dobre sklepy internetowe. Domki, nie tylko hybrydowe, ale także tradycyjne, luksusowe drewniane domki dla lalek znajdziecie w ofercie sklepu Dollo.pl.

Zabawkowa kuchnia i domek dla lalek w jednym

Drewniany domek dla lalek, który zachęca do zabawy także na zewnątrz

Niektóre rezydencje zachęcają do zabawy także na zewnątrz budynku. Posiadają np. matę imitującą ogródek z oczkiem wodnym lub basenem, taras ze strefą grillową, parkiet, zewnętrzną zjeżdżalnię czy otwierany garaż. Warto dokupić lub wykonać samodzielnie elementy związane z aktywnością na świeżym powietrzu. Na zewnątrz domku urządzić możesz plac zabaw, stajnię, egzotyczny ogród czy wiejską zagrodę. Tak rozbudowana, a przy tym spersonalizowana willa dla lalek na pewno sprawi dziewczynce ogromną przyjemność i zagwarantuje wielogodzinną, udaną zabawę.

Drewniany domek dla lalek z basenem i garażem

Jaką willę dla lalek wybrać?

Należy kupować wyłącznie wysokiej jakości, atestowane domki drewniane dla lalek, wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów i precyzyjnie wykończone. Warto zwrócić uwagę na swobodny dostęp do wszystkich pomieszczeń w domku, również tych znajdujących się pod dachem. Przed zakupem trzeba upewnić się, co zawiera zestaw oprócz samego domku. Dokupowanie potem mebelków i laleczek może kosztować Cię sporo czasu i pieniędzy, a można od razu kupić domek z kompletnym wyposażeniem. Oczywiście wyposażenie powinno być także wykonane z litego drewna. W kwestii designu, zwłaszcza kolorystyki, najlepiej kierować się indywidualnymi gustami dziecka – nie tylko wystrojem pokoju czy preferencjami rodziców. Jedna dziewczynka może woleć stonowany, biały drewniany domek dla lalek, a inna wielokolorową radosną rezydencję.