Lodowe usta to nowy trend w makijażu, który jak żaden inny, wpisuje się w zimową aurę. Idealnie błyszczące, pełne koloru i lekko rozmytych kontur usta są najlepszą alternatywą dla klasycznej czerwieni. Efekt lśnienia i wyrazistość koloru sprawia, że lodowe usta można umieścić pomiędzy soczystym błyszczykiem i kremową szminką.

Icy Lips to propozycja dla każdego, kto chce odejść od klasycznego makijażu i czerwonej szminki. Najnowszy trend skupia się na efekcie lodowatych ust. Chodzi o ten niezwykły blask, dzięki któremu usta wygląda jak zamrożony lód. Wszystko to dzięki płynnej formule błyszczyku, który pokrywa usta i sprawia, że ​​błyszczą jak piękna lodowa rzeźba w słońcu.

„Usta cherubinka”. Zupełnie nowa technika makijażu. Usta wyglądają zmysłowo i ponętnie

Lodowe usta: jak wykonać makijaż

Nadaj ustom pełniejszy kształt przy użyciu kredki. Delikatnie zaznacz kontur skupiając się na centralnej części ust. Następnie, aby zyskać pewność, że efekt utrzyma się na dłużej, sięgnij po wygładzającą bazę. Nałóż pomadkę z błyszczącym wykończeniem i wyrazistym kolorem. Potem nałóż jeszcze warstwę balsamu nawilżającego, aby uzyskać jeszcze większy połysk. Na koniec pokryj usta transparentnym błyszczykiem, który idealnie dopełni efekt i nabłyszczy usta jak warstwa lodu. Możesz sięgnąć po błyszczyk z drobinkami brokatu, by zyskać wzmocniony efekt połysku.