Latem spora część kobiet rezygnuje z makijażu lub ogranicza go do minimum – wysokie temperatury, szczególnie w połączeniu z wilgotnością powietrza, nie sprzyjają dobrej prezencji ani komfortowi noszenia makijażu. Te kobiety, które nawet w gorące dni nie chcą lub nie mogą zrezygnować z pełnego makijażu, zdecydowanie chętniej sięgają po bazy utrwalające oraz odporne na wilgotność i ścieralność produkty.

Pomocne mogą zatem okazać się kosmetyki z nowej mini-kolekcji Too Faced, która już dostępna jest w perfumeriach sieci Sephora. Co oferuje marka?

Too Faced
Kremowy bronzer, który w zetknięciu ze skórą zmienia konsystencję na pudrową. Jest wodoodporny, niestraszne mu warunki atmosferyczne panujące latem (szczególnie wilgotność i temperatura). Jest też odporny na ścieranie. Dostępny w jednym odcieniu – Bronze. Cena to 28$.

Too Faced
Baza pod makijaż ust – utrwala kolor, zapobiega rozmazywaniu i zbieraniu się szminki w załamaniach skóry na ustach.

Too Faced
Konturówka Perfect Lips – odporna na ścieranie konturówka w kolorze dopasowującym się do naturalnego odcienia ust. Dzięki temu pozostaje niewidoczna nawet wtedy, kiedy szminka czy błyszczyk zejdzie.

Too Faced
Błyszczyk Glamour Gloss – daje mokry, szklisty połysk. Chłodzi, powiększa i nawilża usta. Dostępny w dziesięciu odcieniach:

– Barely Legal
– Champagne Room
– Erotic
– First Time
– Flirt
– Peek-a-Boo
– Plush
– Sex Pot
– Strip Tease
– Tickle Me Pink