Czasami myślimy sobie „przecież to tylko makijaż”. Kosmetyki nałożone na twarz nie mają większego znaczenia, bo równie dobrze możemy funkcjonować bez nich. Istnieją jednak ludzie dla których warstwa kolorowych specyfików na twarzy to jedyna możliwość w miarę normalnego życia. Dobrze wie o tym nasza bohaterka.

JEŚLI WĄTPISZ W MOC MAKIJAŻU, SPÓJRZ NA TE ZDJĘCIA!

Nastolatka przekonała się na własnej skórze, co to znaczy wyglądać inaczej, niż inni. Jej oblicze szpeci ogromna blizna widoczna nawet z daleka. Dziwne spojrzenia i nieprzyjemne komentarze na temat wyglądu to dla niej codzienność. Dziewczyna marzyła o tym, by choć przez chwilę nie musieć się z tego tłumaczyć.

Jej życzenie właśnie się spełniło.

Wszystko dzięki jednej z najpopularniejszych makijażystek na Instagramie. Goar Avetisyan specjalizuje się w ukrywaniu niedoskonałości, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do ukrycia. Artystka obserwowana przez miliony internautów przy pomocy kosmetyków i pędzli potrafi zdziałać cuda.

PRZESTAŁA SIĘ MALOWAĆ, BO FACECI NAZYWALI JĄ OSZUSTKĄ. ZOBACZ, CO UKRYWAŁA

Niedawno trafiła do niej Nosa, która nie wygląda jak jej rówieśnice. Połowę twarzy 17-latki zajmuje nieestetyczna blizna, która jest efektem błędu medycznego. Dziewczyna kilka lat temu została nieprawidłowo zdiagnozowana, a następnie źle leczona.

Od tego czasu jej buzia nie prezentuje się tak dobrze, jak mogłaby. To się zmieniło. Przynajmniej na chwilę.

Opowiedziała mi o swoich marzeniach i była niesamowicie szczęśliwa, kiedy zobaczyła się w lustrze po transformacji– wyznała makijażystka.

A internauci nie kryją zachwytu nad jej umiejętnościami. Ogromną bliznę udało się niemal całkowicie ukryć i Nosa pierwszy raz od wielu lat poczuła się naprawdę atrakcyjna.