Odważne trendy w makijażu są szczególnie popularne latem, kiedy gorąca pogoda inspiruje nas do wyjścia poza strefę komfortu i eksperymentowania z nowymi stylizacjami. Końcówka wakacji to najlepszy moment, by postawić na wyrazisty makijaż oczu i zabawić się neonowym kolorem. Poznaj najnowszy trend o nazwie LED Eyeliner, który króluje na TikToku.

LED Eyeliner – neonowy makijaż oczu prosto z TikToka

Wiele użytkowniczek TikToka tego lata postawiło na powrót do neonów. Najnowszą propozycją wykorzystującą wyraziste barwy jest LED Eyeliner. To prosty w odtworzeniu trend, który swoim wyglądem przypomina jaskrawe światło. Kolorowa wkładka LED dodaje odrobinę pikanterii i podkreśla głębię spojrzenia.

Jedna z użytkowniczek TikToka – Monet McMichael (@monetmcmichael), pokazała w krótkm instruktażowym filmiku swój pomysł na jaskrawy neonowy eyeliner. Trend ten natychmiast zyskał wielką popularność.

LED Liner jest prosty do odtworzenia. Na początku wystarczy sięgnąć po biały eyeliner i narysować kreskę tuż nad górną linią powiek, wybierająć swój ulubiony kształt (na przykład kocie oko). Następnym krokiem jest dodanie najjaśniejszego koloru z palety cieni do powiek, aby uzyskać efektowny, wyrazisty odcień ledowej lampy. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się pomarańcz, jasna zieleń lub intensywny żółty kolor.

Kocie oko odchodzi w zapomnienie. Puppy eyeliner to obecnie największy trend w makijażu oka

Na koniec wystarczy już tylko użyć płaskiego pędzelka, aby zaaplikować cień do powiek na biały eyeliner. Następnie małym pędzelkiem do blendowania zacznij rozprowadzać kolor poza krawędzie. Dzięki temu stworzysz „efekt blasku” podobny do tego, który można zobaczyć patrząc na światło LED.

Na TikToku można znaleźć wiele różnych wersji i sposobów na wykorzystanie trendu o nazwie LED Eyeliner.

@monetmcmichael

imma need yall to try this eyeliner hack and report back.. ITS GIVING ELECTRIC SUMMER ✨ 💖🌈☀️⚡️

♬ original sound - monet mcmichael 🤍
@camilaramirezbeauty Neon 🧡 #makeup #eyeliner #eyelinertutorial #makeuptutorial ♬ Mount Everest - Labrinth