Każda z nas wie, że istnieją pewne reguły, których trzeba przestrzegać, jeśli chodzi o makijaż. Jedną z najważniejszych kwestii jest dobór odpowiedniego podkładu. I nie mamy tu na myśli wyłącznie wybrania odcienia, który będzie pasował do naszej karnacji (chociaż to równie ważna sprawa). Ważna jest również zmiana matu na lżejszą, mniej kryjącą formułę na wiosenne i letnie miesiące.

A skoro jesteśmy już przy zmianach, to w okresie zbliżających się wakacji dobrze jest też pomyśleć nad dodaniem większej ilości koloru. Czarna kreska, chociaż niezwykle kobieca i elegancka może się z czasem znudzić. Dlatego właśnie przedstawiamy najpiękniejsze propozycje na letnie makijaże.

TEN TYP MAKIJAŻU TO WIELKI HIT 2019 R.! JEST NIESKOMPLIKOWANY I ZA TO GO KOCHAMY

Nie są przesadnie skomplikowane, a do ich wykonania nie potrzeba zdolności podobnych do makijażystów gwiazd. Nie musisz też zbyt mocno przejmować się konturowaniem ani blendowaniem. Wystarczy Ci szminka w kolorze fuksji i odrobina różu do policzków, by stworzyć zupełnie nowy, świeży i lekki wygląd.

Jeśli lubisz makijaż w stylu au naturel, ale chcesz dodać odrobinę blasku. Wypróbuj połączenia różu z delikatnymi rozświetlającymi drobinkami

ANTYKONTUROWANIE. MICRO CONCEALING TO NOWA TECHNIKA MALOWANIA TWARZY

Możesz tez postawić wyłącznie na usta, ale dla odmiany tym razem nie wybieraj czerwieni, ale skorzystaj z mocnych, różowych odcieni

Chcesz szybko zmienić coś w swoim makijażu? Zainwestuj w niebieski tusz do rzęs i nie bój się wpadki. Tego lata to jeden z największych trendów.

Tak samo jak fioletowe cienie, które są absolutnym hitem. Odłóż na bok wszystkie brązowe i cieliste odcienie i poczekaj z nimi do jesieni, a latem nałóż na powieki odrobinę rozmytej lilii.

Różowe policzki, oczy i usta… czemu nie?! Tego lata monochromatyczny makijaż jest jak najbardziej wskazany. A jeśli masz pod ręką dobry kremowy róż cały makijaż możesz wykonać jednym kosmetykiem