Czy da się za bardzo rozświetlić skórę? Naszym zdaniem nie! Brokatu nigdy za wiele. Podróż po sezonie festiwalowym jest świetną wymówką do nabycia kolejnych tubek wypełnionych brokatem. Meandrując po niekończących się listach producentów brokatu, znalazłyśmy jeden, na który naszym zdaniem, warto zwrócić uwagę.

Jeśli w tym roku zamierzacie przejść przez lato z rozświetloną skórą, powinniście zajrzeć do opakowania Own Festival Glitter Gel. Nie wiemy, z jakiej galaktyki pochodzą ludzie, którzy wyprodukowali to cudo, ale gdziekolwiek są, też chcemy tam być. Rozprowadzanie ich brokatu na całej skórze zamieni Cię w kosmiczną księżniczkę.

ZOBACZ TEŻ: TAK SIĘ NOSI BROKAT W 2018 ROKU! (FOTO)

Niepodważalną zaletą brokatu jest jego konsystencja. Rozprowadzając go na skórze, nie utopisz swojej łazienki w świecących drobinkach. Dlaczego? Pozostaje tam, gdzie go aplikujesz. Nigdzie indziej. Żelowa formuła wysycha bardzo szybko. W kilka sekund po aplikacji. Wspaniałe jest to, że cząsteczki brokatu nie odpadają, dlatego brokat można zastosować w zasadzie wszędzie.

Gdzie będzie wyglądał najlepiej? Praktycznie wszędzie. Na kościach policzkowych, powiekach, obojczykach. Jeśli jesteś odważna, możesz spróbować użyć go we włosach, choć nie wiemy, jak będzie wyglądał proces zmywania brokatu. Podoba się Wam?

ZOBACZ TEŻ: TEN OPALIZUJĄCY PIGMENT MAC COSMETICS JEST HITEM, A NIE MA GO JESZCZE NA RYNKU

Zainwestujecie?