Wraz z nadejściem zimy zmieniamy nawyki w codziennym makijażu. Odpowiednia pielęgnacja oraz dobrze dobrane kolory to klucz do stworzenia wyjątkowego looku. Nawilżanie oraz unikanie sypkich formuł to jedno, a co z odcieniami? Może warto zainspirować się latem i urozmaicić monochromatyczny, stonowany makijaż? Kylie Jenner opublikowała tutorial, który podbił serca internautek z całego świata.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER NIE WYTRZYMAŁA. CELEBRYTKA STRACIŁA CIERPLIWOŚĆ I POWRÓCIŁA DO…

Założycielka Kylie Cosmetics dodała do codziennego makijażu różowy cień do powiek. I nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie to, że użyła go w miejscu, które zazwyczaj rozświetlamy najjaśniejszymi kolorami. Klip opublikowany w platformie YouTube to rutynowe czynności, które wykonujemy niemalże codziennie. Neutralne odcienie pokrywające powieki wyglądają subtelnie i kobieco. Wszystko zmienia się, kiedy w okolicach wewnętrznego kącika oka pojawia się odważny, różowy odcień.

Po zrobieniu przerwy na wykonanie fryzury Stormi wraca do fanów i wykańcza makijaż. I robi to z zamkniętymi oczami. Przed zabraniem fanów w podróż do swojej garderoby, zwraca jeszcze uwagę, aby przy dobieraniu odcieni zachować równowagę. Ma rację. Różowy cień do powiek zastosowany w tym miejscu warto zrównoważyć minimalistycznym makijażem ust. W tym przypadku sprawdzą się bezbarwne błyszczyki lub pomadki w kolorze nude.

ZOBACZ TEŻ: OMG! KYLIE JENNER ZAINSPIROWANA MATKĄ ŚCIĘŁA WŁOSY NA… PIXIE?

Nie ma wątpliwości, że celebrytka nie boi się niekonwencjonalnych kolorów. Czy tego typu makijaż sprawdzi się w polskich warunkach? Warto zachować rozsądek. Cukierkowe kolory można zastąpić ich nieco jaśniejszymi, pastelowymi odpowiednikami.