Rodzina Kardashian dla rozgłosu jest skłonna do naprawdę wielkich poświęceń. Tak też było i tym razem. Kylie Jenner w ramach promocji swojej nowej urodzinowej kolekcji kosmetyków, postanowiła nagrać video, w którym pokazuje, jak wykonuje makijaż po pijaku. Do zabawy zaprosiła siostrę, Khloe Kardashian.

Kylie Jenner bez doczepów! Kopiuje Kim?

Gwarantujemy, że nawet jeśli nie należycie do fanów rodziny Kardashian, to video rozbawi was do łez. W video „Drunk Get Ready with Me” możecie zobaczyć, jak Jenner wraz ze swoją starszą siostrą Khloe, radzą sobie z makijażem pod wpływem alkoholu.

Ten nietypowy sposób promocji okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę – video w krótkim czasie stało się hitem internetu. I chociaż to makijaż jest przewodnim motywem tego film, to nie on znalazł się w centrum uwagi. Całe show skradło urocze zachowanie sióstr, które wraz z każdym kolejnym łykiem tequili stają się coraz zabawniejsze.

Kim Kardashian. Nie zgadniesz do czego użyła podkładu tym razem!

Z bólem serca, ale musimy przyznać, że makijaże celebrytek, chociaż wykonywane pod wpływem alkoholu, wciąż wyglądają świetnie. Udowodniły tym samym, że są prawdziwymi królowymi makijażu?