Wraz z początkiem marca na sephora.pl i w wybranych perfumeriach Sephora rusza niezwykła akcja, której celem jest wsparcie kobiet. Kupując limitowane produkty do makijażu ust lub limitowane gadżety Sephora Favorites, każda z pań może wesprzeć inne kobiety. Cały dochód ze sprzedaży produktów objętych akcją przekazany zostanie na wsparcie programu „Sukces To Ja” – największego w Polsce programu aktywizacji zawodowej Polek organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką. Sephora od kilku lat konsekwentnie rozwija programy wsparcia i rozwoju dla kobiet zarówno poprzez współpracę z Fundacjami, jak i organizację programu bezpłatnych warsztatów makijażowych – Classes for Confidence – w swoich perfumeriach.

Kuszące oferty z drogerii. Sprawdź, co warto upolować na zbliżający się Dzień Kobiet

Misją Sephora od lat jest wspieranie kobiet w dążeniu do samorealizacji – zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Zgodnie filozofią Sephora – The Unlimited Power of Beauty, piękno to nie norma, rozmiar ani kolor skóry, ale stan umysłu związany z samoakceptacją i pewnością siebie. Sephora od lat w Polsce oraz na świecie realizuje tę misję, pomaga kobietom w każdym wieku i na każdym etapie życia, odkryć siłę drzemiącego w nich piękna organizując m.in. bezpłatne warsztaty makijażu i pielęgnacji – Classes for Confidence.

Czym są Classes for Confidence?

Podczas spotkań Classes for Confidence makijażystki Sephora inspirują, uczą i podpowiadają jak poprzez pracę nad własnym wizerunkiem nabrać pewności siebie aby z sukcesem wejść na rynek pracy czy też po prostu dobrze poczuć się we własnej skórze. W minionym roku w perfumeriach Sephora w całej Polsce zorganizowano warsztaty dla 130 dziewcząt objętych projektem FUN. TECH. FUTURE., którego organizatorem jest Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką. Dzięki sprzedaży maskotki świątecznej Sephora w grudniu 2019 zebrano środki, za które firma wpierać będzie realizację już drugiej edycji programu dla dziewcząt z domów dziecka i z rodzin zastępczych, pomagając im skutecznie w wejściu na rynek pracy.

W 2019 Sephora nawiązała też niezwykłą współpracę z Fundacją Zaczyn i zorganizowała warsztaty makijażu skierowane do seniorek, odpowiadające potrzebom skóry dojrzałej. Z bezpłatnych, grupowych lekcji makijażu skorzystało we wrześniu i październiku kilkaset pań w perfumeriach Sephora na terenie całej Polski. Firma zapowiada kontynuację akcji i wsparcie Fundacji Zaczyn również w 2020 roku.

W Sephora wierzymy w moc piękna i siłę społeczności. Wierzymy w piękno bez ustalonych zasad i osądów. Piękno dla każdego typu skóry, każdego wieku i każdej płci. Zgodnie z tą filozofią realizujemy projekt Classes for Confidence. Czujemy, że dzięki dzieleniu się naszym know how i  wykorzystaniu wiedzy  naszych konsultantów, możemy realnie wpłynąć na czyjąś samoocenę, dodać wiary w siebie

–mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor Marketingu Sephora Polska.

Do wsparcia naszych działań i pomocy kobietom regularnie zapraszamy naszych klientów – zarówno panie, jak i panów, którzy kupując specjalne limitowane serie produktów w naszych perfumeriach, razem z nami wspierają działania partnerskich Fundacji. Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet w naszej perfumerii on-line pojawiła się kolekcja szminek wybranych, partnerskich marek oraz dwa produkty – kosmetyczka i torebka Sephora Favorites, z których cały dochód wesprze program „Sukces to ja” Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Wspomniane gadżety będą dostępnie również w wybranych 20 perfumeriach stacjonarnych Sephora. Gorąco zachęcam do wsparcia akcji

– dodaje Małgorzata Dzięcielewska.

Poniżej znajdziesz niektóre kosmetyki biorące udział w programie. Do dzieła Drogie Panie! Wspierajmy się!

m14670944_367183_medium
1

HUDA BEAUTY

Matowa płynna szminka

106,00zł

Kup teraz

Szminka Liquid Matte zapewnia wykończenie i komfort. Niezwykle lekka formuła łatwo rozprowadza się na ustach i wysychając, nie rozmazuje się i daje matowe, nasycone pigmentami wykończenie. Jest nasycona unikalnym kompleksem nawilżającym usta dla komfortowego i długotrwałego noszenia. Zapomnisz, że masz szminkę na ustach!

m17951044_370775_medium
2

SEPHORA COLLECTION

Szminka do ust #LIPSTORIES

39,00zł

Kup teraz

Podkreśl każdą chwilę swojego życia kolekcją szminek do ust #LIPSTORIES od Sephora Collection w pulsujących kolorach i w oryginalnym opakowaniu zainspirowanym #stories z portali społecznościowych.

Do jakiego rodzaju makijażu?
Szminka o intensywnym kolorze i ultra aksamitnej formule dla uwodzicielskich ust.
#LIPSTORIES, dla każdego koloru jego własna historia!

m18611269_434118_medium
3

GUERLAIN

Etui z podwójnym lusterkiem

109,00zł

Kup teraz

Guerlain prezentuje swoja pierwszą pomadkę z podwójnym lusterkiem do personalizacji Rouge G.
Wybierz kolor i etui, aby stworzyć swoją własną pomadkę do ust.Rozmaitość stylów, od najbardziej klasycznych po najmodniejsze, a także edycje limitowane, aby zadowolić wszelkie upodobania.
Duży wybór etui i kolorów, od nude po najbardziej ekstrawaganckie, aby zadowolić wszelkie upodobania.

m23666656_487060_medium
4

NATASHA DENONA

Pomadka do ust

109,00zł

Kup teraz

Natasha Denona stworzyła kolekcję pomadek w odcieniu nude - tak aby każda z nas mogła znaleźć odpowiedni odcień dla siebie bez względu na typ urody. Dostępna w 18 odcieniach, w 4 różnych podtonach - I Need Nude Lipstick nada Twoim ustom nude look, o jakim marzysz. Odcienie zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego odcienia skóry. Natomiast lekka kremowa formuła zapewnia nawilżenie.

m24442488_P4011100_princ_medium
5

SEPHORA FAVORITES

Kosmetyczka

49,00zł

Kup teraz

Odkryj dużą, bardzo elegancką i modną kosmetyczkę SEPHORA z zamkiem, idealną do przechowywania wszystkich Twoich ulubionych kosmetyków!

m24442499_P4011101_princ_medium
6

SEPHORA FAVORITES

Torebka

69,00zł

Kup teraz

Odkryj super modną torebkę (saszetkę) od SEPHORA – która pomieści Twoje niezbędne drobiazgi !

Z okazji Dnia Kobiet na cześć wszystkich silnych kobiet, aktywnych matek, sportsmenek, mniej wysportowanych, tych z głową w powietrzu Sephora stworzyła pierwszą kolekcję z akcesoriami o nazwie „Strong and Fearless”.

m24440656_507246_medium
7

TARTE

Pomadka i błyszczyk

115,00zł

Kup teraz

Pomadka i błyszczyk od Tarte zamknięte w jednym opakowaniu !

Pomadka posiada trwałe satynowo-matowe wykończenie natomiast błyszczyk zapewni niebywały połysk Twoim ustom. Natomiast zawartość oleju kokosowego zapewnia intensywne nawilżenie i pielęgnuje usta.
Świetnie nadaje się do podróży !