Nie było nic dziwnego w tym, że akurat brakuje najlepszego rozświetlacza od ABH w sklepach, dlatego nikt się nie martwił. Klientki cierpliwie wpisywały się na listę zainteresowanych, klikały w powiadomienia o dostawie i wysyłały maile do marki. Nikt jednak nie wiedział, dlaczego marka nagle wstrzymała produkcję ich najlepiej sprzedającego się rozświetlacza. I kiedy wszyscy już postawili kreskę na produkcie, pojawiły się pogłoski, że jednak wróci do sklepów. I to już w grudniu!

Kultowy już rozświetlacz stał się rozpoznawalny dzięki nie tylko mocnej pigmentacji, lecz także swojej trwałości. Klientki doceniły go również za opakowanie, które posiada lusterko i pozwala w każdej chwili poprawić makijaż. Niestety, nie jest on tani. Jego cena oscyluje w okolicach 150 złotych, co jak na jeden produkt jest dość wysoką ceną. Eksperci w temacie uspokajają jednak mówiąc, że rozświetlacz jest bardzo wydajny i starcza na długie lata.

ZOBACZ TEŻ: NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNA PALETA ZNIKA ZE SPRZEDAŻY? ABH ZE ZŁYMI WIADOMOŚCIAMI

Niestety ABH nie poinformowało jeszcze osobiście o tym wielkim powrocie, dlatego sprawa nie jest na 100% przesądzona. Jak informuje konto na instagramie @trendmood1, które na bieżąco wrzuca nowości kosmetyczne i makijażowe na swój profil, informację uzyskano od dystrybutora ABH, czyli Sephory.

Pozostaje nam tak naprawdę cierpliwie czekać na rozwój sytuacji i oficjalną informację od marki.

ZOBACZ TEŻ: KULTOWA AMERYKAŃSKA MARKA KOSMETYCZNA WCHODZI DO POLSKI!

Znacie ten rozświetlacz? Testowałyście go? Dajcie znać w komentarzach jak się sprawdził u Was!