Roż Rosy Glow Blush w odcieniu pink od Diora to produkt, którego nie trzeba przedstawiać żadnej makijażystce i nie tylko, bo wszystkie kobiety doskonale go znają. Kosmetyk zdobył ogromną  popularność w mediach społecznościowych, dlatego  wiele dziewczyn oszalało na jego punkcie. Czym wyróżnia się od sporej konkurencji w branży beauty?

Rozświetlający make-up no make-up. Ten produkt to must have każdej fanki makijażu sauté

Dior to francuska marka luksusowa zajmująca się tworzeniem ubrań i kosmetyków. Jednym z najbardziej kojarzących się z marką produktów jest róż w kompakcie Dior Backstage Rosy Glow Blush w odcieniu pink. Twórcą różu jest Peter Philips. Formuła kosmetyku to jedna z zalet produktu, ponieważ została stworzona na podstawie technologi Color Reviver, która odpowiedzialna jest za dostosowywanie się do temperatury i stopnia nawilżenia skóry.

Na pierwszy rzut oka kolor różu wydaje się bardzo nienaturalny, lecz właśnie dzięki jego formule otrzymujemy delikatny efekt. Jeśli chcemy osiągnąć mocniejszy efekt, wystarczy dodać więcej produktu na kości policzkowe. Idealnie wtapia się w skórę i dodaje blasku, a przy tym jest naprawdę trwały. Konsystencja różu sprawia, że pasuje do wielu odcieni skóry.

Poza najbardziej znanym odcieniem Dior Backstage Rosy Glow czyli Pink (o numerze 001) powstały jeszcze odcienie takie jak Coral (o numerze 004), Berry (o numerze 006), Rosewood (o numerze 012), Cherry (o numerze 015) oraz Mahogany (o numerze 020).

Czyż nie wyglądają cudownie?

Na TikToku pojawia się coraz więcej testów tych produktów.

@makeup2themaxx

Replying to @amberlove81 #diorblushes #diorblushrosyglow #newdiorblush #blushswatches

♬ HEATED – Beyoncé

Ten niezwykły makijaż sprawi, że zaczniesz hipnotyzować spojrzeniem. Gwiazdy i modelki za nim przepadają

Sonda

Porada kosmetyczna

Aplikujesz róż do policzków według metody mamy?