Wśród licznych kolorów oferowanych przez firmę MAC w formie pigmentów niewątpliwie do grona tych najbardziej uwielbianych przez klientki zaliczyć trzeba „Naked”. Ten neutralny odcień nie schodzi z listy bestsellerów marki – trudno się zresztą temu dziwić, bo jest to kolor idealny do dziennego makijażu.

Niedawno MAC wprowadził do sprzedaży całą „rodzinę” pigmentów nawiązujących do kultowego Naked. Cielisty beż ze złotymi drobinkami wyglądał bardzo naturalnie na jaśniejszych karnacjach, a na klientkach o ciemniejszej skórze dawał zdecydowanie mniej „dzienny” efekt. Dlatego też marka postanowiła dołączyć do swojej oferty dodatkowe dwa odcienie pigmentu Naked: Naked Dark i Naked Deep Dark. Pigmenty obecnie dostępne są tylko w salonach MAC Pro, ale jeśli spotkają się z dobrym przyjęciem ze strony klienteli, to niewykluczone, że trafią do oferty wszystkich sklepów MACa lub staną się częścią którejś z nadchodzących kolekcji.

Kosmetyki dostępne są w nowych, mniejszych słoiczkach, o których pisaliśmy jakiś czas temu. Opakowania te jak na razie dosyć dobrze sprawdzają się w walce z podróbkami pigmentów MAC, którymi rynek kosmetyczny był regularnie zalewany.

Jak Wam się podobają nowe odcienie?

MAC Naked

MAC Naked
Naked

MAC Naked
Naked Dark

MAC Naked
Naked Deep Dark