Opakowania ze świątecznej kolekcji kosmetyków marki Armani zostały ozdobione małymi kryształkami, co w połączeniu z elegancką czernią daje bardzo miły dla oka efekt. Zobaczmy jednak, co też te opakowania w sobie kryją.

The Crystal Collection nie oferuje zbyt dużego wyboru produktów, jednak ich kolorystyka jest idealna na poświąteczne imprezy. Mamy tu ciemne cienie do powiek i nasycone szminki i jeszcze kilka innych produktów, które okażą się świetnym dopełnieniem wieczorowego makijażu.


Crystal Palette, 98$ – to mała paletka, w której znajdziemy puder rozświetlający oraz zestaw czterech cieni do powiek wraz z małym lusterkiem.


Crystal ArmaniSilk Lipstick, 38$ – to szminki o działaniu nawilżającym. Dostępne w dwóch kolorach w ramach tej kolekcji – rubinowej czerwieni i iskrzącego brązu.


Crystal Lip Shimmer, 26$ – lśniący tysiącami maleńkich iskierek błyszczyk z pędzelkowym aplikatorem. W ramach kolekcji dostępny w kolorze delikatnego różu ze złotą interferencją. Polecany jako warstwa wierzchnia na szminki.


Mascara Top Coat Gold, 28$ – maskara, którą nakładamy na umalowane uprzednio czarnym tuszem rzęsy. Nada im imprezowego blasku, a to dzięki drobinkom w kolorze starego złota. Kosmetyk posiada specjalny aplikator, który minimalizuje efekt sklejenia rzęs, co często ma miejsce w przypadku stosowania maskar z drobinkami.