Najczęściej wyszukiwanym hasłem w Internecie, jeśli chodzi o makijaż na Halloween, jest Kim Kardashian. Właścicielka jednej z największych kosmetycznych firm doczekała się wielkiej popularności. W szczególności w ten jeden dzień w roku, wiele dziewczyn chce wypróbować jej styl.

Selena Gomez kopiuje Kim Kardashian? Fani nie mają wątpliwości

Jedna z wizażystek wpadła na bardzo oryginalny pomysł, dzięki któremu jej makijaż zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. A jednocześnie nadal nawiązuje do charakterystycznego stylu celebrytki.

Lexus Perez podzieliła się wspaniałym makijażem i jej własną interpretacją wyglądu Kim. Makijażystka połączyła najbardziej wyraziste elementy celebrytki czyli kolory beżu i brązu oraz konturowanie i zestawiła je z zabawnym, kreskówkowym stylem.

Kim Kardashian rozjaśniła włosy. Postawiła na naturalny kolor

Wielkie białe oczy sięgają od kości policzkowych aż do brwi, do tego dochodzą bardzo długie rzęsy i dokładnie zaznaczony nos, usta i dekolt. Zdjęcie, które Perez zamieściła na swoim instagramowym profilu już po chwili zyskało wielką popularność, a obecnie ma prawie 3 000 polubień! Nic dziwnego – to jeden z najbardziej kreatywny makijaż na Halloween.