Ten rok zapowiada się naprawdę interesująco, a w szczególności kiedy chodzi o nowe trendy w pielęgnacji i makijażu. W tym miesiącu wszyscy żyjemy nowością jaką jest joga skin . Sara Hill czyli pomysłodawczyni tej nowej, absolutnie cudownej techniki nakładania makijażu osiąga efekt promiennej skóry za pomocą zaledwie kilku połączonych ze sobą (oczywiście w odpowiednich proporcjach) kosmetyków.

ZOBACZ TEŻ: RUDOWŁOSA KYLIE PROMUJE SWOJĄ NOWĄ, WALENTYNKOWĄ KOLEKCJĘ KOSMETYKÓW

To genialny sposób, dzięki któremu możemy maksymalnie wykorzystać kosmetyki do makijażu, a przy tym zyskać piękne rozświetlenie twarzy. Eksperci od urody i czołowi makijażyści największych marek kosmetycznych nieskromnie przyznają, że joga skin nie jest dla nich niczym nowym, ponieważ codziennie eksperymentują z różnymi odcieniami i teksturami. Aby potwierdzić swoje słowa, najwięksi z nich zgodzili się ujawnić jakie koktajle kosmetyczne lubią najbardziej.

Kelli J. Bartlett zdradza, że jej ulubionym połączeniem jest kilka kropel płynnego różu z odrobinką rozświetlacza. Rezultat? Pięknie podkreślone policzki o lekko błyszczącym wykończeniu.

Uwielbiam mieszać ze sobą kilka kropel podkładu z kroplą płynnej kokosowej bazy pod makijaż i kropelką rozświetlacza mówi Morgane Martini główna makijażystka Marc Jacobs Beauty. Tworzy idealne błyszczące wykończenie na skórze.

Połączenie balsamu do ciała z kroplą samoopalacza? Na taki pomysł wpadł nowojorski artysta makijaży Neil Scibelli. Odkryłem tę sztuczkę, gdy próbowałem wymyślić jak przedłużyć trwałość letniej opalenizny, a przy tym nie wyglądać tak jakbym przesadził z samoopalaczem.

ZOBACZ TEŻ: BUKIET KWIATÓW TO PRZEŻYTEK. OTO NAJBARDZIEJ POŻĄDANY PREZENT NA WALENTYNKI!

Spróbujecie którejś z tych sztuczek?