Stylizacja brwi to ważny element codziennego makijażu. Starannie wyczesane włoski i delikatnie przyciemnione kredką lub cieniem potrafią zupełnie odmienić wygląd. Dodają wyrazistości i podkreślają rysy twarzy. Oprócz codziennego makijażu, warto również wybrać jeden z popularnych zabiegów na brwi. Jakie są ich rodzaje oraz jakiego efektu możemy się po nim spodziewać? Oto najpopularniejsze zabiegi na brwi.

Koloryzacja brwi w domu: jak radzić sobie podczas kolejnego zamknięcia salonów opowiada Hanna Jakubowska National Brow Artist Benefit Cosmetics

Zabiegi na brwi – rodzaje

Henna ­– to najprostszy, ale również tymczasowy sposób na to, by przyciemnić włoski i nadać brwiom ładny kształt. Naturalny barwnik utrzymuje się od 2 do 3 tygodni. Ten zabieg możesz z powodzeniem wykonać również w domowych warunkach.

Regulacja brwi ­– to również jeden z podstawowych kroków, który możemy przeprowadzić samodzielnie lub wybrać się do salonu kosmetycznego. Regulacja brwi pomaga dobrać odpowiedni kształt, który pasuje do owalu twarzy. Włoski można usunąć za pomocą wosku do brwi, nitkowania lub pęsety.

Laminowanie brwi – to jeden z najpopularniejszych zabiegów ostatnich kilku lat. Dzięki niemu włoski są gładkie i błyszczące. Istnieje wiele produktów, dzięki którym możemy samodzielnie wykonać laminowanie, ale jeśli zależy nam na pożądanym efekcie – najlepiej udać się do specjalisty. Laminowanie najlepiej sprawdzi się dla wszystkich, którzy mają grube, mocne i niezdyscyplinowane włoski. Cały proces polega na zmianie kształtu i kierunku ich wzrostu. Rezultaty zabiegu utrzymują się zazwyczaj do 8 tygodni. Laminowanie może być również wstępem do innych zabiegów na brwi.

Microblading – ten zabieg również cieszy się sporą popularnością i jest możliwy do wykonania wyłącznie w salonie kosmetycznym. Za pomocą cienkiej igły zostaje wprowadzony barwnik, dzięki któremu brwi wyglądają na pełniejsze. Microblading daje coś jeszcze – zdefiniowany kształt i delikatne przyciemnienie.

Zanim zdecydujesz się na wybrany zabieg, możesz sięgnąć po trwałe i dające naturalny efekt kosmetyki do brwi:

kosmetyki do brwi
1

Pomada w płynie do brwi

INGRID

10,19 zł

Kup teraz
żel do brwi
2

Żel Dodający Brwiom Objętości

BENEFIT COSMETICS

139,00 zł

Kup teraz
produkt do stylizacji brwi
3

Żel Do Brwi

ANASTASIA BEVERLY HILLS

135,00 zł

Kup teraz
pisak do brwi
4

Pisak Do Brwi

BENEFIT COSMETICS

129,00 zł

Kup teraz