Tik Tok nie przestaje zaskakiwać. Na platformie co chwilę pojawiają się nowe trendy, które dotyczą zarówno makijażu, jak i pielęgnacji skóry. Najnowszym z nich jest konturowanie twarzy za pomocą wałka jadeitowego.

Działa tak samo jak wałeczek jadeitowy i jest o wiele tańszy! Tik Tok znalazł alternatywę

Jeszcze kilka miesięcy temu inny makijażowy trik królował na platformie. Filmiki, na których użytkowniczki Tik Toka nakładały za pomocą małego wałeczka podkład stał się na tyle popularny, że szybko przerodził się w kolejny, nowy trend. Kolejnym krokiem jest więc połączenie różu i bronzera za pomocą urządzenia do pielęgnacji twarzy.

Zazwyczaj technika konturowania wykonywana jest przy użyciu małej gąbeczki lub pędzla. Nowy sposób na wykonanie makijażu może wzbudzać pewne obawy, ale oszałamiające wyniki w niezliczonych filmach na Tik Toku, mogą przekonać Cię do tego, by spróbować tej intrygującej nowości. Aby osiągnąć pożądany efekt bardzo ważne jest to, by użyć kosmetyków o kremowej konsystencji. Na początku wystarczy zaaplikować je na policzki, skronie i linię szczęki, a następnie sięgnąć po wałeczek i energicznym ruchem rozcierać kosmetyki na twarzy, delikatnie dociskając wałek do skóry.

Wystarczy odrobina wytrwałości i kremowe produkty zaczną się blendować. Na początku możesz mieć pewne obawy, że kolory różu i bronzera będą się zamazywać i tworzyć nieestetycznie wyglądające plamy, ale po pewnym czasie całość delikatnie wtopi się w skórę, a kolory różu i bronzera połączą się bez widocznego kontrastu między odcieniami.

@rachelrigler thoughts? 🤔 #jaderoller #makeup #makeuphack #beauty ♬ original sound - Garrett Williams
bronzer
1

Podkład w Sztyfcie

Benefit Cosmetics

122,90 zł

Kup teraz
bronzer w kremie
2

Bronzer do twarzy

Maybelline

24,50 zł

Kup teraz
róż w kremie
3

Róż w Sztyfcie

Huda Beauty

119,00 zł

Kup teraz
komsetyk do konturowania twarzy
4

Bronzer w Sztyfcie

Milk Makeup

59,00 zł

Kup teraz
płynny róż do konturowania twarzy
5

Róż w kremie

Joko

17,99 zł

Kup teraz
róż w sztyfcie
6

Róż w sztyfcie

AA

32,99 zł

Kup teraz