Nadszedł czas, by powoli pożegnać paletki do konturowania. Nadchodzi zupełną nowość – tantouring. A pomysłodawczynią nowej techniki w makijażu jest sama Huda Kattan.

ZOBACZ TEŻ: ROZŚWIETLACZ Z ROLLEREM MA SZANSĘ STAĆ SIĘ NAJWIĘKSZYM HITEM OSTATNICH MIESIĘCY!

Zapomnij o tych wszystkich odcieniach broznera,blendowaniu i ostrych konturach, a zamiast tego postaw na świetlisty blask. Do stworzenia efektu lekkiej opalenizny potrzebujesz tylko jednego produktu, a jest nim Huda Beauty Tantour.

Kosmetyk został zaprojektowany w taki sposób, by połączyć ze sobą łatwość aplikacji z efektem, który daje konturowanie. Wyrzeźbienie i optyczne wyszczuplenie twarzy nigdy nie było tak proste.

Kremowa, lekka formuła daje wrażenie skóry muśniętej słońcem, a wszystko to tylko w 3 prostych krokach. Po prostu nabierz produkt mały pędzel i rozprowadź w tych samych miejscach na twarzy, na których aplikujesz bronzer. Następnie weź większy, puszysty pędzel, by stworzyć miękkie wykończenie. A jeśli chcesz mocniejszego podkreślenia – dodaj jeszcze odrobinę produktu i gotowe. Produkt jest już dostępny w sklepie internetowym Hudy. Nie możemy doczekać się tej nowości. Mamy nadzieję, że szybko trafi do polskich drogerii.

ZOBACZ TEŻ: CZY WIDZIAŁYŚCIE KIEDYŚ GORSZE KONTUROWANIE TWARZY?

Jesteście ciekawe jak działa Tantour?