Konturowanie twarzy nie należy do prostych zadań. Ta technika makijażu, którą zapoczątkowała Kim Kardashian, nadal jest niezwykle popularna. Efekt końcowy wygląda świetnie, ale aby go osiągnąć potrzeba wprawy i umiejętności. Jeśli chcesz zyskać nieskazitelnie gładką skórę i idealnie wyprofilowane rysy twarzy – sprawdź Tik Tok. Na popularnej platformie dziewczyny dzielą się swoimi sposobami na to, jak osiągnąć efekt doskonały.

Justin Bieber jest autorem challengu makijażowego. Na czym polega #PeachesMakeupChallenge?

Konturowanie twarzy – sprawdź te konta na Tik Toku

Od setek maleńkich kropek, aż po imitację pikseli i wiele innych sposobów na łączenie bronzera i rozświetlacza – te konta na Instagramie są pełne inspiracji na to, w jaki sposób osiągnąć nieskazitelny makijaż.

Konturowanie to technika, dzięki której możesz uwydatnić zalety twarzy, wyostrzyć jej rysy oraz dodać delikatnego rozświetlenia. Dziewczyny nagrywające filmiki na Tik Toku pokazują na to swoje własne sposoby, którymi chętnie dzielą się z obserwującymi. Jednego z pewnością nie można im odmówić – to kreatywność i zabawa makijażem.  Promienna skóra i wyraźny kontur to efekt gwarantowany.

Tradycyjna technika konturowania opiera się na punktowym nałożeniu bronzera i starannym zblendowaniu całości oraz dodaniu odrobiny rozświetlacza. Ale te konta na Tik Toku łamią dotychczasowe zasady i stawiają na kreatywne rozwiązania pokrywając całą twarz kratką naprzemiennie malowanych kwadracików. Zobacz nowe podejście do konturowania, które zdobywa coraz większą popularność.

@mimiermakeup

Wait for it ✨ ##makeup ##contour ##fyppagee

♬ original sound - mirtonjam
@sydney_art

I can’t believe how this turned out! 😳##makeup ##contour ##asmr ##fyp

♬ original sound - Sydney Morgan
@lenkalul

musicAd trying this for fun ♡´・ᴗ・`♡ ib: @gabxxrielle ##aurorarunaway ##makeup ##makeuphacks ##makeuptrends ##fyp

♬ Runaway - AURORA