Triki z TikToka stają się dość szybko viralem. Chce ich próbować każdy, kto szuka prostych i niezawodnych rozwiązań. Nic zatem dziwnego, że TikTok stał się platformą, na której zainteresowane makijażem osoby dzielą się swoimi sposobami na idealny makijaż.

Gładkie stopy przez całe lato! Wystarczy jeden domowy zabieg. To hit na Tik Toku

Konturowanie nosa

Konturowanie twarzy wielu z nas przysparza wielu problemów, dlatego powstało mnóstwo trików. Uczą nas one, jak w prosty sposób zmienić rysy twarzy i wyszczuplić ją. I chociaż trików i porad jest bardzo dużo, okazuje się, że wciąż pojawia się jakiś nowy sposób, który może pomóc nam uprościć nam naszą makijażową rutynę. Tym razem trik pochodzi od bardzo znanej makijażowej Youtuberki, Nikkie Tutorials. Holenderska influencerka pokazała, w jaki sposób prosto wykonturować nos, aby był mniejszy. Zajmie nam to zaledwie kilka minut!

Triki makijażowe z Tik Toka. Ten sposób na perfekcyjnie nałożony korektor to HIT! Genialnie modeluje twarz!

Wykonturowanie nosa bez żadnej wpadki?

Filmik Nikkie zaczyna się od krótkiego pytania. „Czy chcesz wykonturować nos bez żadnej wpadki? Zacznijmy!”. Pierwszym krokiem to idealnego konturowania nosa jest wzięcie bronzera. Nabierz go na puchaty pędzelek i pokryj nim cały nos: od czubka aż do nasady. Następnie sięgnij po swój puder i gąbeczkę do makijażu. Nabierz na nią produkt i przejedź bo bokach nosa, zostawiając ciemniejszy środek. Na tym etapie wybierasz, jak bardzo chcesz zwęzić swój nos! Dodaj odrobinę jasnego pudru bliżej nasady nosa. Weź duży, puchaty pędzel i zacznij blendować całość. To zapewni naturalniejszy efekt. Dodaj rozświetlacz na sam czubek nosa i… gotowe!

Jak Wam się podoba taki trik na konturowanie nosa? Będzie szybszy niż tradycyjny sposób?

@nikkietutorials

how to contour your nose flawlessly without any failures! 👃🏻✨ ##foryou ##makeup ##makeuphacks

♬ original sound - nikkietutorials