Kim Kardashian mimo olbrzymiego sukcesu medialnego, który przynosi jej olbrzymie dochody, nie spoczywa na laurach i co rusz podejmuje nowe przedsięwzięcia, mające zwiększyć jej fortunę. Marka kosmetyczna celebrytki KKW Beauty prężnie się rozwija, stanowiąc poważną konkurencję dla jej siostry Kylie Jenner, czy chociażby kosmetycznego imperium Rihanny.

Kardashan-West od lat wyznacza makijażowe trendy. Uwielbiane przez nią konturowanie twarzy zyskało popularność na całym świecie, przynosząc jej rzeszę naśladowców. Teraz wszystko wskazuje na to, że celebrytka zapoczątkuje kolejny, tym razem wakacyjny trend w makijażu, za sprawą nowej kolekcji kosmetyków inspirowanej ogniem.

KIM KARDASHIAN SZOKUJE. NIE ZGADNIESZ W JAKIM MIEJSCU KAŻE NAKŁADAĆ PODKŁAD

Kolekcja „Sooo Fire” składa się z palety dziesięciu cieni do powiek, trzech kredek do oczu oraz trzech błyszczyków do ust. Wszystkie kosmetyki utrzymane są w ognistej, pomarańczowej kolorystyce. Jest to dość zaskakujący wybór, ponieważ Kardashian przyzwyczaiła nas do neutralnych odcieni w kolorach ziemi.

Proponowane przez Kardashian kosmetyki pozwolą stworzyć piękny makijaż w odcieniach zachodzącego słońca, który doskonale odda wakacyjny klimat, dlatego możemy przypuszczać, że kolekcja szybko stanie się hitem lata.

Jak wam się podoba?